Гідравлічні молоти сучасні виробники пропонують в якості спеціальної техніки. Вони дозволяють зробити силу удару та функціонування основної техніки кращими і підвищити їх експлуатаційні можливості. Зазвичай в комплекті з самим гідромолотом пропонують також додаткові насадки. Часто подібний інструмент порівнюють з пневматичним відбійником.
Принцип роботи прибору та сфери застосування
Слід врахувати, що досвідчений машиніст зможе встановити молот гідравлічного типу на спецтехніку самостійно. Перш ніж почати працювати з ним, слід детально вивчити, з яких елементів він складається, а також знати особливості роботи конструкції та її можливості. Якщо робота інструментом буде виконуватися одноразово, рекомендується орендовиту спецтехніку на www.skb.lviv.ua.
Якщо говорити про особливості застосування, то частіше всього вони використовуються для проведення демонтажних робіт різної складності, а також деяких дорожніх робіт. В будівельній сфері гідромолот може використовуватися не тільки для демонтажу, але и для забивання важких елементів при формуванні фундаменту чи інших конструкцій. Часто не можуть обійтись без цього пристрою і при виконанні земельних робіт, особливо, якщо це стосується розробки грунту взимку чи для обробітку території, яка складається з твердих порід. Це лише деякі сфери використання гідромолоту. Особливості його застосування залежать від вибраного виду інструменту.
Види гідромолотів та особливості їх застосування
Обираючи гідромолот, варто визначитись з тим, для виконання яких робіт він частіше всього буде застосовуватися та яким технічним характеристикам має відповідати. Існує декілька класифікацій цих інструментів. Так, найбільш використовувана базується на силі удару.
В залежності від обраної характеристики вони можуть бути:
- Малі гідромолоти. Для них характерна невелика вага и велика мобільність інструменту, можливість використання в важкодоступних місцях. Зазвичай такі прибори використовуються для обробітку дорожнього покриття, видалення льодових наростів, трамбування поверхні, буріння кладки із каменю.
- Середні. Головний нюанс таких пристроїв в їхній невеликій продуктивності. Частіше такий вид техніки застосовується комунальними службами, а також для дробіння твердих поверхонь, ремонту печей для переплавки, для трамбування грунту чи інших матеріалів різного рівня твердості.
- Важкі молоти використовують для виконання складних завдань: дроблення твердих порід в великих об’ємах, демонтаж споруд промислового та громадського типу чи інших крупногабаритних конструкцій. Слід враховувати, що при використанні такої техніки особливо важливо притримуватися правил техніки безпеки.