Новости

Чи варто брати позики в маловідомих МФО: як не стати жертвою шахраїв

Мікрофінансові організації виручають громадян в ситуаціях, коли терміново потрібна невелика сума грошей в борг на короткий період, як то кажуть, «до получки». Звернутися в МФО, щоб оформити мікрокредит, набагато простіше, ніж домагатися споживчого кредиту в банку. Вибираючи МФО, в якій буде вигідно взяти позику, слід звертати увагу не тільки на відомі організації, які встигли заслужити блискучу репутацію. Маловідомі МФО України часто пропонують більш вигідні умови кредитування, щоб заслужити довіру користувачів.

Відмінність МФО від банків

МФО працює за Ліцензією, так само як і банки. Але при цьому такі організації мають ряд відмінних особливостей:

  1. Мікрофінансові організації пред’являють набагато менше вимог до потенційного позичальника. Якщо для отримання кредиту в банку громадянин повинен зібрати об’ємний пакет документів і знайти поручителя, то для отримання позики в МФО нічого подібного не потрібно. Позичальникові досить мати паспорт і телефон.
  2. У банку видається досить велика сума на тривалий період (зазвичай не менше півроку). У МФО можна взяти кредит, починаючи від зовсім невеликої суми на короткий період, що часто буває дуже зручно.
  3. Оформлення кредиту в банку займає тривалий час. На те, щоб виконати всі умови, потрібно не один день. У МФО є можливість оформлення кредиту онлайн буквально за півгодини. Це особливо важливо, коли гроші потрібні терміново.
  4. У банку кредити видаються на певні цілі, наприклад, на покупку техніки, автомобіля, ремонт, навчання і т.д. у МФО можна позичити потрібну суму без будь-яких пояснень.
  5. Банки не видають кредити клієнтам з сумнівною кредитною історією. МФО ставляться до зіпсованої кредитної історії набагато м’якше. І часто видають гроші позичальникам, яким не схвалив би кредит жоден банк.

Оскільки мікрофінансові організації пред’являють мінімальні вимоги до позичальника, їх ризики виявляються істотно вище, ніж у банку. Тому процентна ставка в МФО досить висока.

У яких ситуація варто звернутися в МФО

Звернення в МФО доцільно, коли потрібно негайно зайняти грошей на якісь цілі, і при цьому є впевненість, що незабаром з’явиться можливість погасити кредит. Найпростіша ситуація-не вистачає грошей на поточні витрати до зарплати, а просити у родичів не хочеться. Або з’явилася можливість купити цінну річ з дуже великою знижкою, а грошей на неї прямо зараз немає.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню