Новости

Чому варто переїхати у Івано-Франківськ: головні переваги цього міста

3 серпня 2022 року героїчно загинув командир танкового взводу 29-річний Володимир Михайлюк. Про це повідомив голова Пасічнянської територіальної громади Андрій Гунда. Можна подивитися новини Івано-Франківська далі.

За словами очевидців, Володимир Михайлюк був одним з найперших, хто викликався на фронт і загинув, відстоюючи свої цінності. Володимир Михайлюк – молодий захисник Вітчизни, турботливий тато і люблячий чоловік. Він прагнув зробити світ кращим і пожертвував власним життям заради спокою своїх близьких і рідних, спокою свого народу!

На своєму Фейсбук-каналі Андрій Гунда висловив співчуття родині Володимира Михайлюка і написав, що «герої не вмирають, вони назавжди залишаються в серці кожного з нас!».

Ще одна новина, яка збентежила український народ – народження дитини 13-річною дівчинкою – Діаною Батар. На сьогоднішній день вона є наймолодшою мамою в усьому пологовому будинку Івано-Франківська. Діана Батар стала мамою 2 серпня 2022 року прекрасної дівчинки вагою в 2760 грама. Згідно з даними, отриманими від місцевих видавництв, батько малятка – 16-річний Дмитро.

Як зазначає завідувач акушерського відділення, у 2022 році такий випадок стався вперше. При цьому, пологи пройшли без ускладнень, дівчинка народилася повністю здоровою, а мама і бабуся дуже щасливі. Сьогодні медики також очікують пологів ще однієї неповнолітньої мами віком 14 років. Обидві породіллі – представниці табору ромал, який розташовується в селі Калущині.

Цього ж дня жителям Івано-Франківська повідомили про необхідність переходити в режим «економії». Така економія викликана споживанням газових ресурсів. Так, в 2022 році багато людей перейшли на індивідуальне опалення житлових приміщень. У 2022 році жителям Івано-Франківська належить підготуватися до більш суворої зими. Також уряд вже повідомив про необхідність зменшити використання газу на 10% від встановлених показників. При цьому, питання полягає не у вартості газу, а в необхідності економити ресурси для їх збереження на більш тривалий період.

Також мер Івано-Франківська – Руслан Марцінків – повідомив, що опалювальний сезон цього року буде розпочато як зазвичай – в середині жовтня. Нагадаємо, що Івано-Франківськ – місто, де більша частина населення – приїжджі з інших регіонів громадяни України, які купують квартири для індивідуального проживання і для роботи.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Свежие статьи
Не пропустите
Меню