Общество

Головні особливості та переваги дерев’яних чохлів для гравіювання

Захист смартфонів є важливою турботою будь-якого власника апарату. Потрібно красивий і надійний чохол, відповідний за розмірами до пристрою. Дерево є естетичним і надійним матеріалом, здатним захистити обладнання від зовнішніх впливів. Пропонуються дерев’яні чохли для гравіювання, які прикрасять телефон.

Особливості виробів

Даний тип чохла являє собою композитну конструкцію. Він складається з силіконової оболонки, яка охоплює смартфон з торців і тильної частини. Зверху на задню стінку встановлена дерев’яна пластина. Вона виконує декоративну і захисну функцію.

В якості підвищення індивідуальних особливостей захисту, на поверхні деревини можна зробити гравіювання, що дасть можливість ідентифікувати чохол і смартфон.

Івано-Франківський інтернет-магазин «FURNITURA UA» пропонує різноманітні Чохли для різних моделей смартфонів. Для вибору пропонується кілька варіантів фільтрів за наступними параметрами:

  1. Матеріал виготовлення чохла.
  2. Форм-фактор виробу.
  3. Модель телефону, до якої підходить чохол.

Кожна модель забезпечена фотографіями з різних сторін чохла, є опис виробу і вказано для яких моделей смартфонів підходить. Також є опис кольору і текстури деревини.

Перевага

Всі чохли мають гарний зовнішній вигляд, створюються з натуральної деревини, що дає можливість отримати оригінальний зовнішній вигляд смартфона. Завдавши гравіювання, власник отримує унікальний виріб, який буде відрізнятися від безлічі інших апаратів.

Завдяки поєднанню силікону і масиву деревини, чохол володіє високими протиударними властивостями, він витримує вплив зовнішнього середовища, не промокає. Завдяки текстурі деревини, захисна оболонка не ковзає в руках, дозволяючи міцно утримувати апарат в будь-яких обставинах.

Є широкий асортимент виробів за кольором чохла, текстурі деревини. Кожен користувач може підібрати виріб на свій смак.

Розсилка здійснюється в усі населені пункти країни, приймається оплата банківськими картами.

Співробітники магазину дадуть вичерпні консультації по телефону або через популярні месенджери, допоможуть підібрати потрібний чохол для будь-якого смартфона. Всі товари є якісними, пройшли перевірку в практичному використанні, і заслужили позитивні відгуки власників мобільних телефонів.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню