Новости

Головні переваги та особливості телескопічного прикладу з адаптером

Телескопічний приклад набрав велику популярність серед військових за дуже короткий час. Різні модифікації і моделі дозволили застосовувати їх на всіх видах зброї. Але те, що підійде до одного, навряд чи підійде до іншого.

Поняття і види прикладів

Якщо використовувати приклад АК 74 або іншу модель для іншого зброї, то можна наочно переконатися в тому, що воно підвищує ефективність стрільби і ергономіку зброї. Залежно від власного фізичного розвитку, типу спорядження, стрілок може самостійно регулювати довжину приклада. Ця функція також дозволяє зменшити довжину самого автомата для зручності транспортування. Знімні моделі славляться тим, що його в будь-який момент і за лічені секунди можна зняти або замінити на інший приклад.

Серед телескопічних прикладів є безліч варіантів за призначенням зброї, його розмірів і функціоналу. Найбільшими виробниками є американські та ізраїльські компанії. Для деяких озброєнь, по типу АК або Тигр, необхідний додатковий перехідник (адаптер).

Конструкція приклада

Усередині приклада розміщена напрямна втулка, яка являє собою коротку трубку. На одній стороні розташувалися спіральні пази, один з яких наскрізний. Телескопічний приклад рухомо встановлюється на адаптер. Конструкція розроблена таким чином, що можна змінювати його довжину. Стопоріння приклада забезпечує надійний фіксатор у вигляді підпружиненого стрижня.

Якість приклада визначає його міцність при падінні. Він повинен залишатися цілим і не деформуватися при падінні мінімум з висоти півтора метрів. Крім цього, приклад не повинен обтяжувати саму зброю. Найбільш вразливою деталлю в прикладі при падінні є фіксатор. Тому його працездатність перевіряють в першу чергу. Дешеві моделі з крихким фіксатором мають обмеження і не допускаються для застосування у важких зразках зброї (наприклад кулемети) через можливе руйнування при падінні.

Для збільшення міцності, сучасні телескопічні приклади мають спеціальні адаптери, щоб виключити наявність фіксаторів всередині конструкції. При падінні зброї на приклад, він надійно захищений і конструкція адаптера повністю витримує ударне навантаження. Все навантаження від удару припадає на дно глухого паза. Тому військові все частіше вибирають телескопічний приклад з адаптером, адже він дозволив повністю виключити з нього фіксатор, як самостійну деталь, тим самим підвищив надійність зброї.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню