Политика

Головні переваги вологого корму для котів та корисні поради щодо його вибору

Зміст свійських тварин вимагає великої уваги раціону їх харчування. Від цього залежить здоров’я, рівень активності, фізичний стан. Необхідна збалансованість, що враховує вміст вітамінів, мікроелементів та смаку, щоб вихованці з полюванням їли пропоновані страви. Варто купити вологий корм для котів, який враховує всі вимоги і охоче поїдається тваринами.

Особливості асортименту

Київський інтернет-магазин «101dalmatin» спеціалізується на продажу товарів для домашніх тварин. Серед великої кількості продуктів харчування та аксесуарів виділяється розділ із вологим кормом для котів.

Багато власників дають своїм вихованцям в їжу людську їжу, або не роблять різницю між собаками і кішками. Однак це хибний підхід. Він не враховує звички тварин, потреби їхнього організму, що призводить до ожиріння, або навпаки до виснаження, втрати активності, випадання вовни, погіршення зору та інших негативних явищ.

Вибираючи вологі корми можна одразу вирішити всі проблеми, адже вони збалансовані з урахуванням віку та ваги свійських тварин, враховують їх смаки, мають весь комплекс необхідних вітамінів, мікроелементів.

Упаковка може бути в пакетах чи консервних банках. Кожен товар на сторінках сайту має фотографію та докладний опис, з якого можна дізнатися склад вологого корму, кому він призначений, особливості раціону. Також є вказівки щодо добової норми та особливостей годівлі.

При пошуку товару на сайті, можна вказати можливі проблеми зі здоров’ям кішок, щоб підібрати найбільш відповідний харчування, покликаний вирішити це питання. Також важливим параметром є вказівка смаку, адже деякі вихованці віддають перевагу рибі, іншим м’ясам.

Переваги магазину та його асортименту

У продажу лише перевірений вологий корм від відомих виробників. Гарантується якість їжі, її повна відповідність санітарним нормам, поживність. Завдяки технології виробництва та надійній упаковці, такий корм може зберігатися вдома певний термін, зберігаючи всі свої властивості у кращому вигляді.

Асортимент найрізноманітніший, підходить для будь-яких порід кішок. Можна вибрати конкретне харчування для кошенят, або зрілих особин з урахуванням їх розміру та ваги.

Товар доступний для доставки кур’єром у Києві та Харкові, в решті населених пунктів України замовлення привезуть транспортні компанії. Вартість вологого корму вигідна для власників з урахуванням якості та збалансованості раціону.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню