Недвижимость

Інтернет-магазин меблів для косметологічних кабінетів Ukrestet

Усі знають: працювати у б’юті-індустрії дуже вигідно. Майстер з манікюру отримує більше, ніж лікар чи вчитель, іноді навіть більше, ніж професійний економіст!

Але відкриття власного салону краси, хоч би яким привабливим воно виглядало, справа серйозна. Потрібно багато обладнання та професійних меблів. Меблі для салона краси Ukrestet робить відкриття бізнесу простіше!

Асортимент

Що потрібно обставити салон краси? Залежить від того, наскільки широкі послуги він надаватиме. Базовий комплект — меблі для зони відпочинку, манікюру, педикюру, косметологічного та перукарського обладнання. Із зоною відпочинку найпростіше — потрібні м’які затишні диванчики, журнальні столики. Для манікюру та педикюру необхідні стільці, крісла, спеціальні столи, дзеркала. Для косметології — кушетки, триноги, підставки. Перукарю потрібні перукарське крісло, мийка та дзеркало. І, звичайно, потрібно продумати системи зберігання — шафи, стелажі, тумби, візки з усім необхідним. Все це робить та продає Ukrestet.

Салон краси просунутого рівня потребує іншого обладнання. Недостатньо просто купити кушетку — потрібно більше професійних меблів. Масажні столи та апарати для масажу, електроніка для косметології, зокрема електропорації, вапоризатори, дезінфікуючі засоби, віск для депіляції та багато іншого теж знайдеться в магазині Ukrestet.

Переваги

Широта асортименту — напевно, головна перевага магазину. У ньому знайдеться практично все для запуску свого салону краси будь-якого рівня. Меблі надійні, спроектовані точно під потреби салону і дуже стильні. Обладнання найвищої якості, виготовлене надійними професійними фірмами. Витратники ефективні та безпечні. Ukrestet робить все, щоб робота в салоні була насолодою.

Другий важливий момент – приємні ціни. На масажні столи ціна доступна, по кишені не б’є. Для професійного обладнання високого рівня позиції в інтернет-магазині є недорогими. Але якщо придбання здається непідйомним, деякі предмети меблів, зразки техніки можна взяти в оренду. Вийде дешевше, ніж покупка, та дозволить користуватися всіма перевагами якісного обладнання.
Ukrestet — надійний професійний магазин. Він буде корисним власникам салонів краси, перукарень, косметологічних кабінетів. Навіть компактні точки для манікюру в торгових центрах знайдуть багато потрібного.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню