Новости

Корисні поради щодо вибору форсунки на оприскувач: чим керуватися

Форсунки на оприскувач – це важливий елемент сільськогосподарської техніки. Їм користуються для розпилення рідких розчинів на рослини та ґрунт. Якісна форсунка на оприскувач на https://hydromech.in.ua/forsunki/ виправдає основні очікування. Вона ефективно впорається зі своїм призначенням і не підведе у різних умовах експлуатації.

Різновиди форсунок на оприскувачі

У продажу можна знайти різноманітні види таких виробів. Серед характеристик основних варіантів:

  1. З плоским розпорошенням. Кут розпилення таких форсунок широкий, рідина подаватиметься плоским струменем. Це оптимальний варіант для тракторів, які швидко рухаються. Але з рослинами працювати не рекомендується, оскільки рідина, що потрапляє на стебла і листочки, може призвести до загибелі культур.
  2. З конічним розпорошенням. Вони виконані у формі конуса, тому і струмінь відповідний. Зазвичай форсунками користуються для оприскування рослин за низької швидкості переміщення устаткування. Для оприскування ґрунту такі елементи є малоефективними.
  3. З круговим розпорошенням. Струмінь рідини виходить круговий, тому вона рівномірно розподілиться по території. Це чудовий варіант для зрошення ділянок будь-якого розміру.
  4. З вузьким розпорошенням. Оптимальний вибір для точкового оприскування рослин. Навіть якщо трактор швидко рухається, кожна культура отримає достатню кількість вологи.

Вам варто визначитися зі своїми потребами та умовами праці, щоб підібрати відповідний вид форсунки для оприскувача. Такі елементи дадуть змогу ефективно та оперативно впоратися з основними завданнями.

Критерії вибору форсунки на оприскувач

Необхідно відповідально поставитись до вибору цього виробу. Серед тих моментів, які відіграють важливу роль:

  1. Тип рідини. Якщо необхідно розпорошувати добрива, потрібні форсунки з плоским розпилювачем. У разі інсектицидів знадобиться виріб з розпорошенням конічного типу.
  2. Швидкість руху трактора. Форсунки з вузьким розпиленням підійдуть, якщо обладнання рухається з швидкістю. Тільки в такому випадку використання елемента буде максимально ефективним.
  3. Тип рослин або ґрунту. Для роботи з глинистим ґрунтом необхідна форсунка з розпорошенням плоского типу. У разі наявності на території високих рослин доречно конічне розпилення.
  4. Розмір отвору форсунки. Він впливає на кількість рідини, яка буде розпорошена. Орієнтуйтесь на її конкретні обсяги, щоби не переплачувати за непотрібні характеристики.

Вибирайте форсунки для оприскувачів, які запропоновані перевіреними та відомими виробниками. Тільки в такому разі вам вдасться якісно впоратися із основними завданнями на території!

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню