Общество

Корисні поради щодо вибору вхідних дверей: яким вимогам вони повинні відповідати

Якщо планується встановлення нових чи заміна старих дверей, не варто купувати перший запропонований варіант. До вибору такої конструкції варто підійти серйозно, оскільки від її особливостей та правильного монтажу залежить подальша безпека. Якщо цікавлять вхідні двері сірого кольору купити Київ.

Особливості та рекомендації при виборі дверей

При виборі варто враховувати такі рекомендації:

  1. Перш, ніж іти до магазину, визначитися з такими характеристиками конструкції, як: призначення, рівень безпеки, цінова політика, експлуатаційні характеристики.
  2. Врахувати, що особливості вхідних дверей, які будуть встановлені на будинку та квартирі будуть відрізнятися.
  3. Двері повинні відрізнятися міцністю та зломостійкістю. Значною перевагою буде наявність антивандального покриття.
  4. Замки та фурнітуру краще обирати від провірених виробників — декілька ступенів захисту, а в якості замкової конструкції краще обирати сувальдний, моноблочний чи циліндровий варіант.
  5. Найкраще, якщо будуть характерними такі показники: наявність декількох контурних ущільнювачів. Ідеальна товщина полотна — від 8 см (особливо для будинкових варіантів). В якості ущільнювача варто використати мінеральну вату.

Особливості дверної конструкції та монтаж

Установку вхідної дверної конструкції встановлювати не самостійно, особливо, якщо досвіду в цій справі ще не було. До того ж, двері, які встановлюють в якості вхідних, зазвичай масивні та важкі, що додає певних складнощів.

Щоб монтаж був проведений правильно, а двері в подальшому радували якістю та безпекою користування, слід ознайомитися з особливостями комплектуючих.

  1. Основною частиною є дверна коробка. Спеціалісти виділяють декілька видів такого виробу в залежності від того, як вони виготовлені. Найбільш надійний та популярний варіант – рама монолітного типу з використанням для виготовлення профільної труби.
  2. Не менш важливим елементом являється полотно. Воно повинно мати високий рівень міцності, стійкості до дії різних факторів та мати відповідну товщину (в залежності від того для квартири чи для власного будинку воно буде використовуватися, краще, якщо товщина буде складати не менше 2-4 см).
  3. Вид, кількість та якість петель краще підбирати в залежності від типу дверей, матеріалу, з якого вони виготовлені та їх ваги.
  4. Елементом, від якого буде залежати безпека власників – замок. Спеціалісти не рекомендують вибирати найбюджетніший варіант, оскільки часто він не являється надійним елементом.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню