Новости

Корисні поради щодо введення ретро світильників в інтер’єр дерев’яного будинку

Специфіка інтер’єру дерев’яного будинку така, що завжди викликає асоціацію з теплою, затишною домашньою обстановкою. Тому оформлення у стилі хай-тек чи лофт буде недоречним. Підходящий напрямок для такого житла — ретро, вінтаж, традиційний російський стиль. А створювати цілісний образ затишного будинку допомагають деталі, серед яких – настінні ретро світильники.

Замовити якісні послуги електрика можна на сайті 220lviv.top

Які світильники використовувати?

Настінні світильники в стилі ретро представлені в широкому асортименті:

  1. Бра з металевим плафоном
  2. Бра без плафона (наприклад, лампа Едісона з патроном або імітація свічника)
  3. Світильники зі скляними плафонами
  4. Бра настінно-стельові з декількома лампами на штанзі

Залежно від того, які меблі встановлені в будинку, використовують той чи інший вид світильника. Не можна говорити про те, що підходить певний тип, тому що кожен з них по-своєму оригінальний і є повноцінним декором.

Особливості поєднання з меблями

У дерев’яному будинку гармонійно виглядають меблі:

  1. Кована. Зазвичай використовують у будинках з інтер’єром у стилі кантрі. Це можуть бути ковані лавки, ліжка, столи, окремі елементи (наприклад, підлокітники). До таких меблів добре підходять настінні ретро-світильники з металевими плафонами, які можуть бути виконані у вигляді цільної чаші або металевих лозин.
  2. Плетена. Такі меблі використовують в інтер’єрах прованс, кантрі, та й без подібного оформлення дерев’яного будиночка плетені крісла та дивани виглядають гармонійно. З плетеними меблями можна використовувати бра зі скляними плафонами або без них.
  3. Дерев’яні лавки та антикварні меблі з масиву. Грубі, масивні меблі добре поєднуються з металом. Тому стилізовані під старовинні свічники бра, а також світильники на металевих штангах – найкращий вибір.
  4. Шкіряна (для будиночків у мисливському стилі). Шкіряні дивани, шкіри тварин, зброя — всі ці елементи інтер’єру поєднуються з ретро-світильниками з металевими плафонами, на штангах. Світильники для стилю лофт також добре впишуться.ї

Настінні світильники не повинні забирати на себе більше уваги, ніж меблі. Їхня роль — підкреслювати стильову приналежність предметів, будучи доповненням до інтер’єру.

Шаблонне мислення в індустріальному стилі закінчується на цегляній стіні та відкритій електропроводці. Далі має діяти фантазія та експерименти, від яких залежить підсумковий результат.

Перед встановленням ретро світильників потрібно мати чіткий план їхнього розташування в квартирі, план прив’язки джерел освітлення. Визначтеся, які світлові сценарії вам потрібні, щоб співвіднести їх з планом розташування розеток, диммерів та вимикачів.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Свежие статьи
Не пропустите
Меню