Бизнес

Корисні поради з проведення тендера в Україні: яким правилам слідувати

Проведення тендеру на території України вважається невід’ємним елементом виконання публічної закупівлі. При цьому, кожна закупівля являє собою тендер, однак не всі тендери є державними закупівлями. Щоб розуміти суть такого парадоксу, необхідно більш детально ознайомитися з поняттям тендера і правилами його проведення, а також подивитися тендери на сайті.

Тендер являє собою процес виконання відбору продукції серед безлічі конкурентних підприємств з метою виявлення переможця — особи, яке буде здійснюватися поставки. Простими словами, тендер — аукціон, де перемагає той, хто зробив максимально вигідну пропозицію і запропонував максимально якісний товар.

Правила

Тендер в Україні проходить, дотримуючись кількох етапів:

  1. Подача заявок. Спочатку все організації, які бажають запропонувати свій товар, повинні пройти реєстрацію на електронній платформі, ознайомитися з вимогами і правилами участі та надати всю необхідну документацію.
  2. Аукціон. Коли починає проводитися аукціон, система для подачі заявок закривається і проводиться сортування і відсіювання учасників, що дозволяє скоротити кількість організацій до 2-3 учасників. Сам торг виконується в кілька етапів, де учасники можуть знижувати вартість свого товару.
  3. Оцінювання пропозицій. Далі розкриваються розцінки всіх учасників і розглядається пропозиція з більш низькою вартістю. Після, замовник повинен протягом 5 днів ознайомитися з пропозицією і, якщо вся документація в порядку, а якість товару не кульгає, оголошується переможець, не розглядаючи заявки з більш високою вартістю. Якщо ж замовник не задоволений першою пропозицією, він продовжує оцінювання інших заявок.
  4. Укладення угоди. Коли переможець буде обраний, на майданчику буде опубліковано повідомлення про наміри замовника. При відсутності скарг від конкурентів, укладається договір.

Поради

Беручи участь в тендері, необхідно подбати про якість пропонованої продукції і про правильність всіх документів. Також важливо не завищувати вартість продукту, оскільки замовник вибирає більш вигідну продукцію, відштовхуючись, в першу чергу, від її вартості. Обов’язковими складовими оголошень слід вважати параметри і критерії оцінювання, вимоги до кваліфікації учасників та вимоги до продукції.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$58,232.00
-0.63%
Ethereum (ETH)
$3,902.36
0.06%
Binance Coin (BNB)
$660.78
2.99%
Dogecoin (DOGE)
$0.58
-10.50%
XRP (XRP)
$1.53
-3.14%
Cardano (ADA)
$1.78
9.81%
Tether (USDT)
$1.00
0.43%
Polkadot (DOT)
$39.99
1.16%
Bitcoin Cash (BCH)
$1,390.26
0.37%
Litecoin (LTC)
$385.23
11.15%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню