Общество

Корм для собак та котів Bravery та його головні переваги: що потрібно знати

Ви являєтеся хазяїном кішки чи собаки? Тоді варто дуже відповідально ставитися до раціону харчування тварини. Можна купити корм на https://petko.com.ua/uk/braveri/c1560/ найвищого рівня якості, що виробляє бренд Bravery. Роздивимося особливості такої продукції більш детально.

Різновиди корму від компанії Bravery

У продажу можна знайти корм для кішки чи собаки. Види такого харчування відрізняються один від одного смаками та їх впливом на організм улюбленця:

  1. З куркою. Корм має високий рівень білка у своєму складі. Він легко засвоюється у організмі тварини, має добрі смакові якості. До того ж, корм з куркою містить Омега-6 ненасичені жирні кислоти, а також різноманітні вітаміни.
  2. З ягням. Така продукція заряджає організм вашого улюбленця енергією. До складу корма входить залізо, що стабілізує вироблення червоних кров’яних тілець. Також корм багатий вітамінами В6 та В12, які потрібні для профілактики проблем з нервовою системою.
  3. З іберійською свининою. М’ясо містить у складі багато білка та вітаміну В. Завдяки таким речовинам тварина не буде швидко втомлюватися під час тренувань. Також у кормі є цинк, калій та залізо. Ці компоненти необхідні для правильного функціонування м’язів кішки чи собаки.
  4. З лососем. Це головне джерело білка, що має високу біологічну цінність. Також до складу корму входить вітамін А, який захистить організм улюбленця від різноманітних інфекцій. Вітамін Д, що також є у продукції, сприяє стабільному розвитку кісток.
  5. З пташиним жиром. Продукт багатий Омега-6 жирними кислотами. Вони підтримують здоров’я шкіри улюбленця, а також позитивно впливають на репродуктивні функції тварини.

Обирайте саме той корм від бренду Bravery, який вам підходить. Орієнтуйтеся і на смаки любленця, щоб харчування дарувало йому задоволення.

Переваги корму від компанії Bravery

Сильних сторін у такої продукції дуже багато. Роздивимося найбільш важливі моменти детально:

  • до складу кормів входять лише натуральні інгредієнти, що не шкодять здоров’ю вашого улюбленця;
  • ви можете обрати продукцію з тим смаком, який підходить вашому улюбленцю, адже асортимент товарів дуже широкий;
  • корм відрізняється приємним запахом, він не різкий та не відштовхуючий;
  • вартість якісного корму доступна, вам не доведеться віддавати крупну суму грошей.

Варто звернути увагу на таку продукцію, адже вона виправдає ваші найбільш сміливі очікування. Ви не пошкодуєте, що зробили вибір на користь корма від бренду Bravery!

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню