Общество

Куди звернутися, якщо вам потрібен хороший репетитор з англійської мови

Сьогодні складно знайти дитину, яка не займалася б з репетитором. Причин маса: погано складені програми, недолік вчителів, складності з розумінням конкретного предмета… втім, дорослі теж користуються послугами репетиторів. Або самі йдуть у професію: зарплата вища, ніж у школі, а обов’язків менше. Але як знайти хорошого викладача? Рекомендації знайомих не завжди працюють. А що якщо потрібен репетитор англійської мови онлайн? Не всі вчителі готові займатися Дистанційно. У цьому випадку єдиний вихід — сайт Асоціації репетиторів України.

Перевага

Сайт робить пошук репетитора гранично простим. Він займе буквально пару хвилин. При цьому турбуватися про якість освіти не варто: всі викладачі асоціації — профі з дипломами і необхідним досвідом. Відгуки та оцінки допоможуть швидко вибрати найбільш вражаючого. А ще за використання сервісу не доведеться платити.

На сайті знайдуться репетитори з будь-яких предметів. Зрозуміло, присутні базові дисципліни-математика, Українська, Англійська, історія, хімія. Але шкільними предметами справа не обмежується. Асоціація репетиторів України допоможе знайти викладача чого завгодно. Цікавлять шахи, програмування, гра на гітарі? Нема за що. Студентів зацікавлять фармакологія, термодинаміка, Юриспруденція. Варіантів дуже багато, і людина, яка бажає вчитися, швидко знайде потрібний.

Найскладніше-знайти хороші навчальні матеріали. Багато чого у відкритому доступі не знайти, що залишився досить дороге. Тому Асоціація репетиторів України публікує навчальні матеріали з різних дисциплін безкоштовно.

Підключення

Користуватися сервісом легко. Припустимо, потрібен репетитор з математики онлайн. На головній сторінці сайту виберіть потрібний предмет, а в пункті «місто» відзначте «заняття онлайн». Побачите доступні пропозиції у вигляді карток репетиторів.

У них вказані всі необхідні дані: спеціальність, викладацький стаж, вартість роботи, Оцінка користувачів. Якщо пропозиція влаштовує, залиште заявку: вкажіть контактні дані і коротко розкажіть про учня. Викладач зв’яжеться з вами, щоб обговорити графік занять. Можна приступати до навчання.

Вимога надати особисту інформацію багатьом може здатися небезпечним, але Асоціація надійно зберігає персональні дані і оберігає їх. До сторонніх вони не потраплять.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню