Политика

Куди звертатися, якщо вам необхідно викликати евакуатор у Львові

Евакуація автомобіля необхідна у випадках аварій або поломок на дорозі. Тоді, коли автомобіль не в змозі їхати самостійно, приходить на допомогу Евакуатор.

Він допомагає перевезти аварійне авто до місця призначення.

Правила та умови евакуації автомобілів у Львові

Коли трапилася аварійна ситуація, необхідно замовити евакуатор на spec-auto.com.ua/ua/servises/poslugy-evakuatora-v-p-do-6-ton. Евакуація можлива декількома способами:

  • підйом і кріплення авто на платформу евакуатора;
  • за допомогою гідроплатформи і лебідки;
  • часткове навантаження за допомогою гідравлічного бриля і крана-маніпулятора.

Для евакуації потрібні документи: паспорт або водійські права, документи на автомобіль. Це служить доказом того, що авто не в угоні. У Львові Евакуатори знаходяться в кожному районі міста, це дозволяє приїхати на місце виклику протягом 15-30 хвилин. Можливі відхилення в часі, якщо в місті є пробки або інші перешкоди на дорогах. Точний час очікування завжди визначить менеджер.

Евакуатор доставить поламаний автомобіль швидко і в потрібне місце, а ще підкажуть найближче СТО, яке допоможе усунути несправності. Компанія «СпецАвтоЛьвів» надає якісні послуги з евакуації.

Залишити заявку можна або менеджеру за номером телефону, або на офіційному сайті. Менеджер не тільки може прийняти заявку, але і побудувати кращий і швидкий маршрут до кінцевого пункту.

Послуги евакуатора можуть знадобитися:

  • у випадках ДТП;
  • транспортування нових автомобілів з салону;
  • у випадках несправності і поломок автомобілів;
  • перевезення гусеничної техніки, якій заборонено пересуватися автомобільними трасами;
  • також можливе транспортування мікроавтобусів.

Компанія може працювати з фізичними особами, юридичними і навіть з комунальними службами. Ціна перевезення залежить від виду автомобіля, складності його навантаження і відстані від початкової точки до кінцевого пункту. Конкретної розцінки немає, а підсумкова вартість визначається в кожному випадку індивідуально.

Виклик евакуатора може бути раптовим або запланованим. Якщо необхідна перевезення в конкретний час і дату, можна заздалегідь залишити заявку у менеджера. Розрахунок за надані послуги може бути готівкою, на карту Приватбанку або безготівковим розрахунком Для компаній і організацій.

Крім класичний евакуаторів, компанія має в своєму арсеналі Вантажні Евакуатори, трали, маніпулятори та машини для перевезення спецтехніки та негабаритних вантажів.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню