Общество

Кульки-цифри і їх особливості: як і де можна замовити такий святковий декор

Повітряні кулі відносяться до числа основних атрибутів свята. У продажу представлені їх найрізноманітніші види, які відрізняються за формою, розміром тв матеріалом, який лежить в основі. Якщо мова йде про кульки, без яких неможливо уявити день народження, ювілей або річницю весілля, то кращими будуть кульки у вигляді цифр.

У даній статті ми зробимо огляд на кульки даного виду. Які особливості роблять їх такими популярними на ринку, в чому їх відмінності від класичних найменувань. Якщо ви не можете вибрати кулі в роздрібних магазинах, рекомендуємо купить кульки цифри на www.aeromania.com.ua/product-category/kulky/kulky-czyfry – асортимент передбачає велику кількість найменувань. Оформити замовлення можна як безпосередньо на сайті або зв’язавшись з менеджерами. Це великий спеціалізований магазин, в якому представлений відмінний вибір повітряних кульок самого різного формату. Їх відрізняє висока якість та доступна ціна.

Різновиди кульок цифр з фольги

Всі кульки такого типу, представлені в продажу, діляться на наступні різновиди:

  • стандартні моделі об’ємного типу з металевим відблиском: золоті або срібні;
  • збільшені цифри висотою від 55 та більше сантиметрів;
  • яскраві кульки найрізноманітніших відтінків кулі у формі об’ємних цифр;
  • кульки цифри з фольги, виконані у вигляді милих тваринок;
  • кулі незвичайної форми, на які нанесені оригінальні принти у вигляді великих цифр.

Головні переваги кульок у формі цифр

Головна особливість таких кульок полягає в тому, що вони мають нестандартний розмір, який в кілька разів більше звичайних куль. Це гарантує автоматичне залучення уваги до них. Багато хто вибирає такі кульки також тому, що з них можна скласти будь-яке число або конкретну дату, що буде символічно в контексті певного свята. Такі кульки також відмінно поєднуються з іншими фольгованими або класичними виробами, що вже дозволяє зробити на їх основі оригінальну композицію. Кульки такого формату часто укладають в сюрприз-коробки, які останнім часом користуються величезним попитом на ринку.

До головних переваг кульок з фольги також є їхня підвищена міцність, завдяки якій їх вкрай складно проткнути або яким-небудь чином деформувати. Їх також можна накачати гелієм, що робить їх подачу ще більш ефектною. Дану послугу краще замовляти у профільній компанії, яка надає відповідну послугу. Її ціна не вдарить по особистому бюджету.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
MMS Cash Token (MCASH)
$1.00
0.00%
Bitcoin (BTC)
$49,181.00
-7.11%
Ethereum (ETH)
$4,124.81
-0.58%
Binance Coin (BNB)
$562.83
-3.58%
Tether (USDT)
$1.00
0.19%
Solana (SOL)
$196.05
-3.26%
Cardano (ADA)
$1.39
-8.22%
USD Coin (USDC)
$1.00
0.19%
XRP (XRP)
$0.83
-8.06%
Polkadot (DOT)
$28.90
-11.50%

Свежие новости

Свежие статьи
Не пропустите
Меню