Общество

Наскільки ефективна лазерна епіляція Elos Zhak: її переваги

Найпопулярнішою процедурою видалення на тілі небажаного волосся є лазерна епіляція. Якщо ще десять років тому це була досить рідкісна та дорога процедура, то зараз у країні представлено тисячі салонів та косметологічних клінік, які спеціалізуються саме на ній.

До категорії найбільш популярних внутрішніх методик належить лазерна епіляція Elos Zhak. В межах цієї статті ми зробимо нею невеликий огляд, позначимо її характерні особливості гідності. Якщо вас цікавить лазерна епіляція Elos Zhak відгуки на неї більшої міри позитиві, що тільки доводить її високу ефективність та безпечність.

Принцип роботи апарату ELOS

Різниця між даним різновидом лазерної епіляції та її класичною формою, полягає в тому, що ELOS апарат, незалежно від модифікації, може легко та безболісно видаляти волоски будь-якого кольору. При використанні цього різновиду професійного обладнання волоски на ділі видаляються за рахунок безпосереднього впливу на них двом видам енергії: оптичної та радіочастотної. При інтенсивних спалахах світла волосяні фолікули поступово руйнуються, що спричиняє природне відмирання волосся. Поступово фолікул у принципі перестає зростати. До характерних рис цього лазера належить достатня висока розсіювання в шкірі.

Переваги лазерної епіляції Elos Zhak

Елос, якщо порівняння його безпосередньо з класичною лазерною епіляцією, відрізняється більш високою ефективністю, оскільки він орієнтований на видалення будь-якого типу волосся, незалежно від їх відтінків. При цьому звичайний лазер суттєво поступається йому за необхідності видалення світлого волосся.

Багато хто віддає перевагу даної методики також з тієї причини, що з її допомогою можна в оптимально короткий термін позбутися навіть глибоко зростаючого волосся, при цьому процес не передбачає будь-яких хворобливих відчуттів.

Правила підготовки до лазерної епіляції

Проведення процедури з допомогою даного апарату нічим особливим відрізняється від використання звичайного лазера. Це означає, що за 2 тижні до запланованої дати є сенс відмовитися від відвідування солярію та засмаги під сонцем. Також намагайтеся не депілювати оброблювану зону за допомогою кремів або іншими способами в рамках салонів. Єдиний виняток – ви можете лише поголити зону, яка надалі піддаватиметься впливу лазера. Додаткову інформацію дізнайтесь у свого косметолога або профільного фахівця, до якого записані.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню