Новости

Навчання під обстрілами: чи почнеться навчальний рік для українських школярів

Сьогодні 30 серпня, а значить, що післязавтра розпочнеться новий навчальний день. Діти, батьки і вчителі, не встигнувши оговтатися від пандемії, зіткнулися з новими суворими реальностями – необхідністю проводити уроки під звуки сирени. Щоб організувати якісний процес навчання, потрібно докласти чимало зусиль. Як впоратися з такою ситуацією? Дивіться новини України від Espreso.

Сьогодні в Україні особливо цінний приклад Ізраїлю, де ракетні обстріли не заважають проводити навчання. Для цього використовуються спеціально облаштовані будівельні споруди, стіни яких виконані із залізобетону, а рами з металу.

Проте, Україна поки що не пристосувалася до нових умов, тому не має достатнього досвіду для правильної організації навчальних процесів. Тому не варто забувати про досвід, який був отриманий громадянами при КОВІД-19, коли всі школи були закриті і переведені на онлайн-навчання. Так як Інтернет продовжує працювати без перебоїв, цілком можливо проводити навчання також на дистанційній формі навчання. Саме дистанційне навчання зможе замінити класичні уроки за партою. Тим не менш, уряд вирішив дотримуватися змішаного режиму навчання.

Так, якщо школа встигла обладнати притулок, її учні будуть навчатися, дотримуючись стандартного формату. Якщо ж в притулку недостатньо місць, навчання буде проводитися в кілька змін. У разі, якщо школа не володіє безпечним місцем, школярі будуть навчатися, дотримуючись онлайн-режиму. Однак остаточне рішення все ж приймають батьки учнів. А їх думки діляться 50 на 50. Так, одним батьки виступають за те, щоб навчання проходило в оффлайн режимі, щоб діти спілкувалися зі сверстниками, а інші агітують за онлайн навчання, яке дозволить не наражати дітей на небезпеку і, при цьому, дозволить їм повноцінно розвиватися.

Журналіст Espreso провів бесіду з експертом дитячої безпеки і з’ясував, як варто чинити, якщо навчання буде проходити під звуки сирени. Відповідно до думки експерта, якщо дитина не встигне дістатися до притулку в найближчі 2 хвилини, значить вона не має укриття. Також експерт зазначила, що вона не розуміє, чому власті не діяли все літо. Адже можна було почати навчальний рік раніше, щоб взимку діти сиділи вдома і не наражалися на небезпеку в холодний період.

Однак навчання не може бути ефективним без підтримки з боку влади. Важливо, щоб батьки могли не переживати за безпеку своєї дитини!

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню