Недвижимость

Основні правила монтажу міжкімнатних дверей: як діяти

Дверні прорізи в будь-якому приміщенні потребують обладнання спеціальними полотнами. Такий спосіб дозволяє розділити простір на індивідуальні зони, підвищити комфорт і зручність житла або офісу. Для якісного, економічного облаштування можна використовувати розпродаж міжкімнатних дверей і придбати конструкції за зниженими цінами.

Правила установки

При монтажі даних типів дверей, варто дотримуватися наступних вимог:

  1. Підбирати конструкції слід виходячи з призначення кімнати і стилю інтер’єру.
  2. Двері можуть встановлюватися в отвір, вирівнюватися по зовнішній, внутрішній стороні стіни, або монтуватися посередині. Варіанти вибираються виходячи з товщини отвору, матеріалу стін, типу дверей, побажань власника приміщення. Також враховується спосіб відкривання-всередину кімнати або назовні.
  3. При установці полотна в отвір, потрібно провести вимірювання, щоб каркас був трохи менше по висоті і ширині, міг вільно встати, вирівнятися по вертикалі і горизонталі. При наявності порога, робиться допуск по висоті на величину даного елемента.
  4. Вирівнюють короб по геометричних осях за допомогою пластикових або дерев’яних клинів, що вбиваються між косяком і стіною.
  5. Кріплення найчастіше ведеться в торці косяка, або за допомогою заставних. Як кріплення використовуються дюбелі або анкери. Для стін з дерева, газобетону потрібне використання об’ємних кріпильних деталей.
  6. Після монтажу каркаса, двері навішується на петлі і перевіряється її хід. Полотно повинно точно входити в короб, не провисати, не утворювати щілин.

Рада

При виборі дверей обов’язково враховується матеріал стін, їх несучі можливості. Капітальні конструкції витримають всі види міжкімнатних дверей, для перегородок потрібно підбирати легкі типи.

При установці найважливішою вимогою є дотримання точного співвідношення розмірів отвору і габаритів двері. Занадто велике полотно просто не поміститься, маленьке зажадає великих витрат для закладення швів, може мати недостатньо міцне кріплення.

Важливо домогтися повної герметичності короба і полотна, щоб ізолювати приміщення від проникнення сторонніх звуків, запахів, запобігти втратам тепла в опалювальний сезон, або прохолодного повітря, якщо в приміщенні працює кондиціонер.

Двері в напіввідкритому стані повинна залишатися в тому ж положенні, не рухатися під власною вагою, це означає, що монтаж проведений точно і правильно.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню