Новости

Основні сфери використання монтажного проводу ПВ: для чого він потрібен

Існує безліч різновидів проводів, і у кожного своя маркування. Провід групи ПВ набули широкого поширення-відносяться до найпопулярніших і затребуваним. За маркуванням ховається класичний мідний дріт в вінілової оплетке.

Перевага

Існує багато причин замовити провід на https://amperok.com.ua/kabel-provid/provid_pv/. Мідна жила, наприклад, краще алюмінієвої проводить струм, довше служить і видає більш стабільну напругу. Мідь трохи дорожче-і помітно якісніше алюмінію. Відмінні експлуатаційні якості-основна перевага.

Вінілова ізоляція стійка. Вона витримує тривалий нагрів до 70°, заморозки до -50°. При температурі 35° здатна витримувати вологість повітря до 100%, що розширює область застосування: можливий монтаж і в приміщенні, і на вулиці. Вініл захищає жилу від механічних пошкоджень, забезпечує необхідну гнучкість. Провід пожежобезпечний, не підтримує Gorenje, стійкий до вібрацій і шумів.

Тривалий термін експлуатації-чергове гідність ПВ. Якісно зроблений і правильно змонтований провід здатний служити понад 15 років! Стандартна гарантія виробника-два — три роки.

Застосування

Провід групи ПВ силові. Вони застосовуються для стаціонарного монтажу побутових, комерційних і промислових електромереж. Освітлення, підключення різних електроприладів, професійного електрообладнання — основні сфери застосування. Використовується в автомобілебудуванні, для створення промислових верстатів, різного електричного обладнання. ПВ-стандартний силовий провід, який зустрічається повсюдно.

Існує кілька різновидів ПВ. Вони відрізняються індексом, який вказує на гнучкість дроти. Так, ПВ — 1 найменш гнучкий-і найдешевший. Використовується для прямих ділянок електромереж, допускає невеликий вигин. Найчастіше вимагає додаткового захисту і прокладається в кабель-каналах, трубах, лотках.

ПВ — 3-провід підвищеної еластичності. Застосовується у всіх електромережах, де потрібна гнучкість. Складні розгалужені мережі-основна сфера застосування ПВ-3. Самий універсальний представник групи, найпоширеніший і доступний.

ПВ — 4-максимально гнучкий і еластичний провід. Використовується на найскладніших ділянках, багатих вигинами.

Максимальний діаметр обмежений, що обмежує і пропускну здатність, а вартість досить висока; для створення цілих електромереж зазвичай невигідний.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню