Бизнес

Основні відомості про діяльність громадської організації “Алгоритм дій”

Луцьк-велике місто, центр Волинської області. Поселення старе: перша письмова згадка датуються ще XI століттям, але місто існувало і раніше. Археологи встановили, що городище на місці сучасного Луцька було ще в VII столітті.

Втім, не можна назвати Луцьк відсталим і застарілим. Місто активно розвивається. Це доводить існування організації «Алгоритм дій».

Опис

«Алгоритм дій» — організація Громадська. Якщо дивитися більше інформації на www.algorytm.ngo, видно, що її засновники — звичайні лучани, зацікавлені розвитком рідного міста. Своєю метою вони ставлять перетворення Луцька в центр креативної економіки і великий IT-хаб. У них виходить: повністю втілений один проект, ведеться ще чотири.

Завдань у організації досить багато. Головна-привернення уваги широкої громадськості до потреб міста і до можливостей по його розвитку. «Алгоритм дій» вірить: побудувати світле майбутнє можна. Все, що для цього потрібно — небайдужі люди, готові діяти.

«Алгоритм дій» планує зробити Луцьк упорядкованим, комфортним і по-справжньому сучасним. Він виступає за Доступне середовище для всіх, особливо для творчих неординарних особистостей, які шукають додаток своїм талантам. Сподівається і на розвиток бізнесу: організація активно співпрацює з підприємцями, щоб максимально розвинути економіку рідного міста і відвести його до справжнього процвітання.

Проект

Module of Temporality (»Модуль тимчасовості»). Модульна будівля з контейнерів, всередині якої розміщена виставка українських та світових художників. Мета проекту-нагадати, що будь-яке горе тимчасово, всі біди коли-небудь закінчуються, а люди навіть у важкі часи не перестають творити. Одне із завдань MOT-збір коштів на відновлення постраждалих культурних об’єктів.

Дія.Бізнес («Дія. Бізнес»). Частина національного проекту з будівництва особливих центрів. У них консультують підприємців, навчають їх і створюють повноцінне бізнес-співтовариство. Центр було відкрито 21 березня 2023 року.

RE: Ukraine Housing Lutsk (»RE: житло в Україні, Луцьк»). Проект спрямований на надання житла біженцям, які постраждали від військових дій. Будинки позбавлені звичних недоліків подібних будівель: вони не тісні, оснащені всім необхідним і грамотно вбудовані в інфраструктуру. Будівництво вже ведеться.

Публічний міський сквер («громадський міський сквер). Суть повністю відповідає назві: проект красивого і зручного скверу, де можна спокійно відпочивати. Сквер буде прикрашений скульптурами і порадує відмінним видом. Вже проводяться підготовчі будівельні роботи.

Urban Vision Lutsk (»міське бачення Луцька»). Амбітний проект, мета якого-підвищення якості життя лучан. Автори розетка збирають детальну інформацію про місто. Коли база заповниться, вона буде проаналізована з метою поліпшення міста — він стане зеленим, більш зручним, з комфортними воркшопами.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню