Бизнес

Основні відомості про складський облік товарів: які програми для цього використовують

Складський облік можна вести звичним чином у паперових журналах або таблицях Excel, але такі методики не ефективні. Вони не дають повної інформації про бізнес, у них легко заплутатися та втратити дані. Для автоматизації процесів та налагодження бізнесу розроблено спеціальні програми для складського обліку, наприклад HugeProfit.

Про програму та її переваги

З CRM системою складський облік став зручнішим та ефективнішим, з ним легко контролювати переміщення товарів, відстежувати прибуток та створювати базу клієнтів. Програма дозволяє контролювати всі стадії бізнесу для всіх працівників: починаючи з менеджерів до засновників компанії.

HugeProfit робить складський облік товару сучасним, зручним та ефективним, тому що має ряд функцій та переваг:

  1. Збір та зберігання всієї інформації про товар: закупівля, собівартість, формування цінників та облік прибутку по кожній позиції.
  2. Контроль фінансів за кожною позицією товару: доходи та витрати, кредити, позики, відірвані від клієнтів тощо.
  3. Можливо роботи з кількома валютами, особливо це важливо, якщо закупівля товару здійснюється в одній валюті, а його продаж в іншій.
  4. Створення штрих-кодів та їх сканування, створення товарних чеків, знижок та акцій.
  5. Оптимізація роботи з клієнтами, зберігання їх адрес, телефонів, інформації та навіть нагадування про Дні народження.
  6. Визначення вигідних каналів на продаж.
  7. Створення фіскальних чеків.
  8. Інтеграція роботи з поштою та відстеження посилок.
  9. Можливість роботи з найбільшими інтернет майданчиками на кшталт Розетки, інтеграція з інтернет-магазинами та плагіном Woocommerce.

Цей перелік є лише ознайомленням з можливостями платформи та далеко не повний. HugeProfit, який можна завантажити на https://h-profit.com/ua/landing/warehouse-software, ідеально підходить для тих, хто продає через інтернет або має свій невеликий магазинчик. Тут для кожного бізнесмена (і великого, і дрібного) знайдеться свій відповідний тарифний план.

Кожен з них має свою вартість та обмеження за кількістю продажів на місяць та найменувань товару. Для приватних підприємців з невеликим товарообігом та до 50 продажів на місяць можна користуватися безкоштовною версією. І хоч за цей тариф платити не треба, але для користувача доступні абсолютно всі інструменти та можливості.

HugeProfit – це сучасне рішення для створення та контролю власного бізнесу. Саме з HugeProfit можна отримати повну інформацію про свій товар, продаж та оцінити прибутковість бізнесу.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню