Недвижимость

Особливості та головні переваги вхідних дверей з терморозривом

Вхідні двері мають безліч функцій. Особливо якщо йдеться про двері до житлового приміщення.Вона має бути міцною, надійною, захищати приміщення від шуму, вологи та холоду. Вхідні двері з терморозривом стануть надійним захистом від холоду для будинків, де не передбачено наявність тамбуру.

Подібна конструкція дозволяє скоротити втрати втрати до мінімуму. Але, перш ніж купити вхідні двері з терморозривом або міжкімнатні двері Omega, потрібно розібратися що це і як це працює.

Принцип дії

Терморозрив перешкоджає утворенню льоду та конденсату на полотні дверей. Ця технологія збільшує термін служби вхідних дверей та допомагає знизити втрати тепла всередині приміщення.

В основі конструкції лежить закон термовіддачі тепло переходить від одного матеріалу до іншого за різні проміжки часу.

Тобто, всередину дверей закладають матеріал, що перешкоджає нагріванню зовнішньої частини конструкції. Двері з терморозривом не здатні промерзати наскрізь завдяки шару утеплювача. При цьому холодне повітря натискається на бар’єр і не може потрапити на внутрішній бік дверей. Отже, тепло не залишає будинок, а холод не проникає усередину.

Особливості конструкції

Двері складаються з двох металевих листів, між якими є шар утеплювача. Як утеплювач застосовують мінеральну вату, пінополістирол, деревні наповнювачі, ПВХ або ізолон.

Як зовнішній металевий шар відмінно підходить сталь. Трохи менш ефективні двері із пластику або дерева. Сталеві листи повинні бути цілісними і з товщиною зовнішнього листа не менше 3 мм. Неприпустима наявність стиків та зварних швів.

Міцний метал та шар утеплювача роблять конструкцію дуже надійною, але водночас і досить важкою. Тому для монтажу дверей із терморозривом використовують спеціальні важелі замість петель.

Переваги вхідних дверей із терморозривом

Плюсом такої конструкції вважається:

  1. Висока міцність.
  2. Надійний захист від злому.
  3. Стійкість до ушкоджень.
  4. Хороші теплоізоляційні та шумопоглинаючі властивості.
  5. Стійкість до появи іржі та корозії.
  6. Економічність – знижуються витрати на обігрів приміщення.

З мінусів – лише порівняно велика маса, яка потребує певних умов при монтажі. Висока вартість виробу компенсується його довговічністю та високою якістю.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню