Недвижимость

Переваги застосування стабілізованого моху в оформленні інтер’єру

Стабілізований мох – оригінальне рішення для стилізації інтер’єру. Спеціальна технологія обробки дозволила домогтися закріплення його первісного стану, завдяки чому він надовго зберігає свою свіжість, соковитий та виразний колір.У статті розглянемо характерні особливості стабілізованого моху, як здійснюється його установка. Якщо ж ви наглядаєте віртуальний майданчик, де його можна замовити, рекомендуємо купити стабілізованний мох на galsad.ua, перейшовши за посиланням. У відповідному розділі ви знайдете великий вибір різновидів моху, зможете отримати професійну консультацію щодо правил його інтеграції в інтер’єр.

Стабілізований мох: переваги

До найбільш популярних різновидів моху, які використовуються при оформленні приміщень, відноситься Ягель, плоский та кочковий. Особливістю цих різновидів є їх естетичність, але сукупність унікальних властивостей. Наприклад, антисептичні, завдяки яким мох може підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат. Перевагами стабілізованого моху також можна вважати:

  • довговічність – правильно заготовлений, він збереже свій природний стан протягом 10-15 років;
  • екологічна безпека – мох такого типу не містить хімії чи будь-яких агресивних компонентів, що дозволяє оформляти з його допомогою навіть дитячі кімнати;
  • великий вибір відтінків, що дозволяє вибрати найкращий під певний інтер’єр;
  • досить простий принцип встановлення;
  • оригінальний зовнішній вигляд, за рахунок чого можна зробити приміщення концептуальним.

Рекомендації щодо догляду за стабілізованим мохом

Доглядати стабілізований мох досить просто, оскільки в цілому він невибагливий до середовища. Але щоб продовжити його початковий стан, варто дотримуватися певних правил. Зокрема, не допускати попадання вологи та прямих сонячних променів на поверхню моху. Його також необхідно систематично очищати від забруднень, що накопичилися.

Застосування та встановлення стабілізованого моху

За рахунок своїх унікальних властивостей Ягель набув широкого поширення. Його активно використовують для стилізації ресторанів, офісів, житлових кімнат. Він додає приміщенню певної легкості. Що ж до установки, він продається як спеціальних панно, що значно полегшує установку. Якщо у вас немає можливості виконати її самостійно, ви завжди можете замовити проведення робіт у спеціалістів компанії, які продають мох.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
MMS Cash Token (MCASH)
$1.00
0.00%
Bitcoin (BTC)
$49,181.00
-7.11%
Ethereum (ETH)
$4,124.81
-0.58%
Binance Coin (BNB)
$562.83
-3.58%
Tether (USDT)
$1.00
0.19%
Solana (SOL)
$196.05
-3.26%
Cardano (ADA)
$1.39
-8.22%
USD Coin (USDC)
$1.00
0.19%
XRP (XRP)
$0.83
-8.06%
Polkadot (DOT)
$28.90
-11.50%

Свежие новости

Свежие статьи
Не пропустите
Меню