Общество

Переваги МРТ і правила проведення обстеження: що треба знати

Для можливості точного встановлення діагнозу не завжди достатньо проведення УЗД або здачі аналізів. При ряді захворювань необхідно пройти МРТ – магнітно-резонансну томографію. Це спеціальне обстеження, якого дозволяє оцінити загальний стан внутрішніх органів та тканин з використанням такого фізичного явища як ядерний магнітний резонанс. У статті ми більш детально розглянемо всі особливості проведення обстеження, в яких випадках лікарі рекомендують його проходження.

Якщо вас цікавить, де можна пройти МРТ Львів, радимо перейти за посиланням. Це провідна клініка, де працюють тільки фахові та досвідчені лікарі, за плечима яких десятки років практики. Окрім відмінної кваліфікації, до головних переваг даного медичного центру відноситься високий рівень сервісу та комфорту перебування в установі, а також доступна ціна на обстеження.

Магнітно-резонансна томографія: особливості

Магнітно-резонансна томографія належить до категорії томографічних досліджень, яке, спираючись на явище ядерного магнітного резонансу, забезпечує можливість максимально якісно оцінити стан пацієнта. За допомогою даного обстеження можна визначити наявність пухлини будь-якої локалізації або структурних змін в головному мозку.

У переважній більшості випадків МРТ використовується для оцінки стану м’яких тканин (м’язів, зв’язок, хрящів), головного і спинного мозку. За допомогою технології також можна вивчити стан м’язів шиї та судин головного мозку.

Переваги даної методики обстеження:

  • максимально високі показники точності;
  • МРТ вважається найкращою методикою для вивчення захворювань нервової системи;
  • можливість визначення наявності грижі в хребті;
  • відсутність обмежень за кількістю проведених процедур;
  • відсутність шкідливого для організму людини рентгенівського опромінення.

Протипоказання до проведення МРТ

При високій інформативності до даного методу не завжди можна вдатися, оскільки він має цілий ряд протипоказань. До їх числа відноситься вагітність, клаустрофобія, а також наявність в тілі металевих елементів. До категорії останніх найчастіше ставляться імплантуються металеві прилади. Перед проведенням процедури в обов’язковому порядку варто поспілкуватися з сімейним лікарем та зважити усі плюси та мінуси проведення процедури. У разі проведеннях МРТ дитині її потрібно вводити в наркоз, що завжди потребує наявності анестезіолога.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню