Новости

Рейтинг сервісів онлайн телефонії

Який телефон ви використовуєте для розмов з родиною? А за допомогою чого підтримуєте комунікацію з партнерами чи клієнтами?

І як же все-таки зателефонувати родичам в Америку, не витративши при цьому всі гроші світу? Ефективним каналом для виконання всіх цих задач є онлайн телефонія.

Хоча соціальні мережі та месенджери продовжують поступово витісняти телефонний зв’язок у більшості сферах нашого повсякденного життя, телефонія все-таки залишається ефективним інструментом бізнесу. А онлайн телефонія, яка прийшла на заміну аналоговій, змогла суттєво підвищити ефективність цього каналу комунікації.

Онлайн телефонія – це сучасний аналог стаціонарного телефонного зв’язку, яка працює через Інтернет. Такі системи мають всі необхідні інструменти для організації багатоканального зв’язку, переадресації дзвінків на різні номери, налаштування зв’язку для кол-центрів та гарячих ліній, додавання голосового меню, автовідповідача, інтеграції віртуальної АТС, CRM-системи тощо.

Шукаєте найкращий сервіс онлайн телефонії? Скористайтеся сайтами з оглядами та рейтингами програмного забезпечення для бізнесу. На платформі Shelfy ви знайдете окремий розділ з популярними системами онлайн телефонії з детальним описом, тарифними планами, доступними інтеграціями та відгуками реальних користувачів. Для того, щоб ваш пошук був ще простішим та швидшим, можна скористатися спеціальними фільтрами залежно від розміру бізнесу, сфери діяльності чи функціональних можливостей.

Що таке онлайн телефонія?

Отже, онлайн телефонія – це програмне забезпечення голосового звязку, яке для передачі інформації використовує мережу Інтернет та цифрові дані. У цьому і полягає головна відмінність від традиційного аналового формату, що передбачає використання звичайної телефонної мережі. Дзвінок передається як пакет по локальній мережі або ж через Інтернет. Більше не потрібні жодні міжміські виклики стандартними телефонними лініями. Це дозволяє отримати збільшити швидкість, підвищити якість сигналу, а також заощадити кошти на обслуговуванні та обладнанні.

ІР-телефонію з класичним телефонним зв’язком поєднує лише зручність та зовнішній вигляд. А от широкі функціональні можливості вона взяла від сучасних програм для ведення бізнесу.

У якості обладнання для онлайн телефонії можна використовувати різноманітні пристрої:

 • Аналогові телефони з адаптером VoIP ATA;
 • Компютери з гарнітурою (навушники та мікрофон) та спеціальним ПЗ для імітації телефону;
 • ІР телефони з виходом в Інтернет;
 • Мобільні телефони, що працюють в мережах GSM і Wi-Fi.

Серед головних переваг онлайн телефонії для бізнесу можна виділити наступні:

 • Можливість здійснення дзвінків з будь-якого пристрою;
 • Переадресація дзвінків у разі відсутності працівників на робочому місці;
 • Використання багатоканальних номерів для одночасного обслуговування декількох телефонних ліній;
 • Інтеграція з CRM-системою для вивантаження статистики, аналізу ефективності команди та швидкого реагування на запити клієнтів;
 • Безплатні дзвінки всередині мережі;
 • Приймання дзвінків прямо з сайту;
 • Підвищення ефективності обробки вхідних і здійснення вихідних дзвінків у рази;
 • Відсутність прив’язки до провайдера Інтернету, переїзд офісу без проблем.

Рейтинг найкращих сервісів онлайн телефонії

На платформі Shelfy ви зможете знайти круту добірку сервісів для онлайн телефонії. Наша команда постійно працює над розширенням асортименту, збираємо базову інформацію про кожен прдукт та структуруємо її за ключовими параметрами відповідно до конкретних бізнес-задач. Звідси й пішла назва платформи, — Shelfy, з англійської поличка. Ми спробуємо приємно здивувати вас переліком варіантів, про існування яких ви могли навіть не здогадуватися. А зараз хочемо ознайомити вас з найпопулярнішими сервісами онлайн телефонії на платформі Shelfy.

VoIPTime Contact Center

VoIPTime Contact Center – це омніканальна платформа для обслуговування клієнтів та організації роботи кол-центрів. Таке програмне забезпечення має всі необхідні інструменти для оптимізації взаємодії з клієнтами будь-якими каналами зв’язку: телефон, онлайн чат, соціальні мережі, месенджери, електронна пошта тощо. Завдяки VoIPTime Contact Center бізнес зможе скоротити час першої відповіді на звернення, контролювати якість обробки звернень та значно підвищує продуктивність роботи кол-центру, відділу продажів та обслуговування клієнтів.

Розглянемо основні можливості VoIPTime Contact Center:

 • Зменшення кількості втрачених дзвінків до нуля;
 • Функція автоматичного передзвону за пропущеними дзвінками;
 • Якісна обробка вхідних звернень з різних каналів та їх рівномірний розподіл між операторами;
 • Впровадження сервісів самообслуговування (IVR для вхідних дзвінків, голосовий робот для вихідних дзвінків та чат-боти для соціальних мереж та месенджерів);
 • Швидкий запуск масових вихідних обдзвонів;
 • Об’єктивна статистика щодо щодо обробки звернень, дотримання KPI кол-центру (час перебування в логіні, середній час в розмові, тривалість перебування на перервах, кількість оброблених звернень, кількість втрачених дзвінків, час і статус обробки кожного звернення та ін.);
 • Автоматичне відкриття картки клієнта з CRM під час надходження дзвінка;
 • Контроль якості роботи операторів та прослуховування записів розмов;
 • Планування робочих змін завдяки WFM-функціоналу.

NovaTalks

NovaTalks – це омніканальна платформа для автоматизації, контролю та обробки звернень з різних каналів комунікації, що об’єднані в єдиному вікні системи. NovaTalks має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, прості чат-боти та АІ, оцінку якості та інструменти Big Data аналітики.

Розглянемо основні можливості NovaTalks:

 • Підвищення показників конверсії та покращення підтримки завдяки чат-боту для сайту. Прямо в особистому кабінеті можна легко та просто створити чат-бот. Крім того, користувачам доступні всі можливості штучного інтелекту для якісної та оперативної обробки звернень клієнтів. З NovaTalks ви зможете автоматизувати рутинні задачі, допомагати клієнтам цілодобово без вихідних та відстежувати ефективність роботи команди;
 • Відстеження ефективності в режимі реального часу. Платформа має всі необхідні інструменти для налаштування звітності під конкретні бізнес-задачі. Можна обрати зручні інтервали групування звітів, приховати чи навпаки відображати лише важливі для компанії показники. NovaTalks має налаштовані дашборди для швидкого аналізу статистичних даних;
 • Lite версія застосунку NovaTalks. Завдяки спеціальному додатку ми зможете відповідати клієнтам з будь-якого пристрою та підтримувати зв’язок в будь-який час, де б ви не були! Налаштовуйте нотифікації, змінюйте статуси та керуйте розмовами.

Ringostat

Ringostat – це популярний український АІ-сервіс онлайн телефонії, кол-трекінгу та аналітики дзвінків. Завдяки цій платформі бізнес зможе оптимізувати маркетингові зусилля з огляду на рентабельність, побудувати ефективну стратегію комунікації з клієнтом та навіть підвищити показники продажів.

Ringostat має всі необхідні інструменти для організації ефективної комунікації: колтрекінг, віртуальна АТС, AI, віджет Callback, Ringostat Smart Phone. Вони охоплюють три основні напрямки — аналітику, комунікації та продажі, утворюючи єдину екосистему. Кожен продукт можна використовувати окремо, але максимальний результат дає саме їх зв’язка.

Отже, впровадження якісного сервісу онлайн телефонії допоможе бізнесу розвиватися у таких напрямках, як прибутковість, імідж та впізнаваність. Також ви зможете уникнути витрат, пов’язаних з повторним розгортанням телефонної мережі при переїзді. Компанія більше не втратить жодного клієнта чи вигідної угоди через пропущений дзвінок!

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню