Инвестирование

Секрети організації аукціона: що для цього необхідно

Організація громадських аукціонів, в яких лотом виступає не антикваріат, а певні товари або послуги – ефективний інструмент не тільки пошуку оптимального підрядника або продавця. За допомогою подібних сервісів можна витіснити величезна кількість тіньових операцій, які здійснюються в обхід держави. Участь в аукціонах також може бути відмінним рішенням входу в нішу для молодих компаній, які шукають оптові ринки збуту своєї продукції або надання ними послуг. У статті ми розглянемо один з найпопулярніших українських аукціонів і чому при знайомстві з ним стій звертатися за сприянням до профільних фахівців.

Переваги Prozorro як офіційного державного аукціону

Prozorro – це інноваційна система електронних торгів з продажу, яка працює на базі відповідної платформи. На даний час це кращий аукціон України, зареєструватися на якому може будь-яка вітчизняна компанія. На ньому державні та комунальні підприємці, які в даному форматі виступають у якості замовників, оголошують проведення аукціонів з продажу майна, нерухомості, підприємств банкротів, землі, а всі бажаючі можуть прийняти участь в аукціоні. Зараз в межах аукціону зареєстровано понад 35 тисяч підприємств та понад 260 тисяч постачальників.

Переваги товарної біржі UBase

UBase – це спеціалізована платформа, яка спрямована на допомогу компаніям, які бажають прийняти участь в аукціоні Prozorro, але не мають відповідних навиків та знань. Якщо ви також стикнулися з подібною проблемою, вам варто звернутися до провідних фахівців команди UBase. Вони допоможуть перевірити історію конкретного лоту, сформувати оптимальну стратегію, яка буде запорукою перемоги в аукціоні. Компанія бере на себе усі стратегічні, технічні аспекти, тому ви можете звернутися до неї за порадою у будь-який час.

Переваги співпраці з командою UBase:

  • розроблення для кожного клієнта чіткої інвестиційної програми, яка допоможе в максимально короткий час отримати бажаний результат;
  • наявність послуги товарної біржі в унікальному форматі, яка дозволяє отримати максимальний прибуток в межах певного аукціону;
  • зручний формат співпраці, який не передбачає очного спілкування – усі процеси можуть відбуватися дистанційно.

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете їх поставити команді UBase, звернувшись до них через форму зворотного зв’язку або за телефоном.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$40,726.00
13.61%
Ethereum (ETH)
$2,564.76
9.50%
Tether (USDT)
$1.00
0.04%
Binance Coin (BNB)
$374.11
12.70%
Cardano (ADA)
$1.58
11.72%
Dogecoin (DOGE)
$0.330237
6.60%
XRP (XRP)
$0.89
7.41%
USD Coin (USDC)
$1.00
0.32%
Polkadot (DOT)
$22.55
12.29%
JasmyCoin (JASMY)
$2.07
-3.17%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню