Инвестирование

Що потрібно знати про нові зимові шини Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A: їх головні переваги

Даний виріб оптимально підходить для кросоверів та позашляховиків. Він поступив у продаж у 2020 році й одразу став досить популярним. Основною перевагою є те, що зимові шини Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A здатні подолати будь-які перешкоди незалежно від типу дорожнього покриття. Завдяки симетричним ламелям, виконаних в одному напрямку, забезпечується відмінна керованість на мокрій, сухій, засніженій, обледенілій дорозі.

Покришки виконані у багатьох типорозмірах: 215/60 R17 96H, 235/45 R17 97V, 215/50 R18 92V, 265/45 R18 101V, 205/55 R19 97H, 295/30 R19 100W, 225/40 R19 94V, 295/35 R20 105W, 305/35 R21 109V, 285/30 R21 100W та інші моделі. Перед купівлею треба проконсультуватися зі спеціалістом або ознайомитися з технічною документацію на автомобіль. Неправильний вибір призведе до негативних ситуацій.

Переваги та характеристики

Протектори Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A мають наступні переваги:

  • висока прохідність завдяки спеціальному дизайну протекторного малюнка;
  • використання особливої гумової суміші, що сприяє підвищенню витривалості, стійкості, більш тривалому експлуатаційному строку;
  • відведення зайвої вологи, бруду та снігу завдяки спеціальній дренажній системі.

При розробці використовувалися різноманітні інноваційні технології, що сприяли стійкості до негативного впливу навколишніх факторів та механічних пошкоджень, відмінному зчепленню з будь-яким дорожнім покриттям. Шини Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A сконструйовані завдяки полімерам, присадкам та мікросиліки. Ці компоненти перешкоджають замерзанню навіть при низькій температурі.

Зовнішній вигляд відрізняється спеціальним малюнком посередині, що у комплексі з ромбоподібною основою гарантує максимальний контакт коліс та мокрої дороги. Міцність бокових плечей суттєво підвищує комфортність та безпечність виконання маневрів та входження у повороти на високій швидкості. Наїзд на бордюри проходить непомітно та м’яко завдяки еластичності бічних областей.

Гума Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A має відповідний індекс навантаження. Максимальна допустима швидкість на снігу починається від 240 км/год. Вона являється оптимальним співвідношенням якості та ціни.

Вибір

Щоб правильно обрати шини Hankook треба дотримуватися деяких критеріїв. Наприклад, діаметр диска повинен бути ідентичним внутрішньому діаметру колеса. У протилежному випадку диск може пошкодитися, що призведе до неприємних ризиків. Також треба звертати увагу на сезонність. Використання даного виробу повинно починатися не 1 грудня, а з початком холодів, коли використання літньої гуми стає небезпечним.

На вибір також впливає тип машини. Для кросоверів та позашляховиків потрібні спеціальні зимові шини, які матимуть стійкість до зносу, будуть високоякісними, практичними, міцними, матимуть відмінне зчеплення з дорожнім полотном.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню