Бизнес

Що являє собою світловідбиваюча стрічка для вантажних автомобілів та чому вона необхідна

Дуже важливо турбуватися про безпеку транспортного засобу при пересуванні у темний час. Світловідбиваюча стрічка для вантажних автомобілів та причепів, це інструмент, який підвищує видимість транспортного засобу в темний час доби. Світло відбивається від фар автівок,що проїжджають повз, розсіюється і таким чином габарити автомобіля, або причепу стають чіткішими для всіх інших учасників руху.

В нашому інтернет-магазині представлена світловідбиваюча стрічка у трьох найбільш популярних кольорах:

Згідно з технічним регламентом безпеки транспортних засобів кольори контурного маркування розподілені наступним чином:

  • жовтий, або білий — вживається для бокового маркування
  • жовтий, або червоний — для заднього

Потрібно також відмітити: чим більш тускліший колір стрічки, тим нижча його світловідбиваюча здібність.

Кожен із трьох шарів світловідбиваючої стрічки для вантажівок, виконує свою окрему функцію:

  1. Нижній основний шар- ПВХ-підладка. Від неї залежить колір стрічки.
  2. Полімерний шар, в якому розташовані сотні мікро лінз, у вигляді призм. Саме цей шар відповідає за відображення променів світла.
  3. Верхній шар. Виготовляється з ПВХ-покриття прозрачного кольору. Захищає від шкідливих впливів навколишнього середовища: води, ультрафіолетового випромінювання, механічних пошкоджень.

Якісна світловідбиваюча стрічка, що наклеєна на гнучкий тент з брезенту, не боїться безлічі складань та розкладань. При багаторазовому використанні на ній не повинно утворюватись “заломів” та “складок”. Сучасний клеючий шар повинен гарантувати якісне зціплення з будь-яким типом поверхонь.

В українському законодавстві немає чітких норм та законів, які зобов’язують водіїв наносити контурне маркування на вантажний транспорт. Однак, якщо ви цінуєте своє життя та цілісність вантажу, то потурбуватися про гарну видимість автомобіля, ваша першорядна задача. Адже, як показали європейські випробування використовування маркування світловідбиваючими стрічками знижує кількість дтп за участю вантажного автотранспорту на 90%.

Також немає фіксованих схем розташування світловідбиваючої стрічки на фургоні або причепі. Вся суть в тому, щоб за допомогою неї якомога чіткіше окреслити контури та габарити вашого вантажного автомобіля.

Всі види світловідбиваючої стрічки, які представлені в нашому інтернет-магазині виготовлені провідними європейськими компаніями. Мають всі сертифікати якості та доступні ціни. Наша світловідбиваюча стрічка має довгий термін використання (7-8 років за умови дотримання правил використання).

Менеджери компанії “Комтранс Україна” із задоволенням нададуть відповіді на всі ваші запитання, а також допоможуть обрати товар, який підходить під ваш тип автомобіля.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню