Новости

Широкоформатний друк у Вінниці: особливості та послуги

Великі зображення часто потрібні в рекламі для створення робіт при оформленні інтер’єру. Друк широкого формату можна використовувати на тканинах та інших матеріалах.

Для цього застосовуються спеціальні принтери та плотери, що дозволяють створювати відбитки з розміром поля А3 та більше. Для вибору оптимального варіанта варто дізнатись більше про широкоформатний друк у Вінниці на https://www.av.vn.ua/largeprint/.

Особливості пропозиції

Компанія ArtVision пропонує послуги друку найрізноманітніших видів. Вона може випустити практично будь-який тираж поліграфічної продукції, серед якої варто виділити:

  1. Друк наклейок та етикеток з можливістю контурного обрізання, щоб можна було оформляти упаковку або різні предмети.
  2. Друк на полотні для створення картин із фотографій.
  3. Друк на тканині, що дозволяє перенести будь-яке зображення на одяг.
  4. Створення великих зображень на папері для реклами та інших цілей.
  5. Створення фотошпалер на індивідуальне замовлення, або виготовлення партії за затвердженим ескізом.
  6. Нанесення зображення на плоских поверхнях зі скла, композитних матеріалів.

Також надаються послуги післядрукарської обробки, що може включати ламінування для захисту зображення, накочування на будь-яку поверхню та інші варіанти.

Процес замовлення простий. Необхідно звернутися до менеджера компанії за телефоном або залишивши заявку на сайті. Далі узгоджується макет. Його може надавати замовник або дизайнери ArtVision самі створять свій варіант, спираючись на умови клієнта. Після затвердження остаточного варіанта зображення відправляється на друк. При необхідності представники компанії привезуть готовий варіант за вказаною адресою та здійснять монтаж.

Переваги

Друк виконується якісно, швидко. Розрахунок вартості займає 15 хвилин, термін друку вже готового макета не перевищує двох годин. У компанії немає умов на мінімальне замовлення, можна домовитися про печатку одиничного екземпляра.

Високий рівень підготовки фахівців, якісна, передова технічна база дозволяють виконувати будь-які види широкоформатного друку, починаючи від рекламних банерів, що розміщуються на вулиці, і закінчуючи плакатами, фотографіями для прикраси інтер’єру.

Замовлення може прийматись онлайн, готовий результат розсилатися у всі населені пункти України. Гарантується висока якість, довговічність друкованих відбитків будь-якого типу та на найрізноманітніших носіях.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню