Новости

Три підходи під час підготовки до розлучення через суд

Розірвання шлюбу в судовому порядку допомагає вирішити питання формалізації розриву відносин у широкому спектрі різноманітних ситуацій. Якщо у сім’ї є спільні неповнолітні діти – без рішення суду не розведуть.

Ще один безальтернативний варіант – відмова другої сторони узаконювати розрив стосунків. В обох випадках можна розлучитися онлайн за допомогою спеціалізованих юридичних сервісів, серед яких можна відзначити 2p.com.ua. Йдеться про компанію «Підпиши та Перешли» — онлайн-платформу, яка допомагає розлучитися віддалено людям з усієї України. На сайті сервісу 2p.com.ua також можна ознайомитись із докладним оглядом теми.

У яких випадках розлучитися не вийде

Ніхто не може змусити людину тривалий час залишатися в шлюбі без його волі. Але існують обставини, за яких розлучення через суд, Та й через РАГС теж, малоймовірний. Йдеться ситуаціях, коли дружина вагітна або дитині до 1 року. З цих правил є винятки:

  • Конфлікт у ній вийшов поза рамки правового поля, зафіксовані кримінальні дії.
  • Дитина не народжена від законного чоловіка.

Також бувають складні ситуації, за яких має сенс відмовитися від ідеї розлучитися онлайн та найняти адвоката. До них належить розлучення з іноземцем чи ув’язненим.

Способи розлучення через суд

Від способу подання на розлучення залежать особливості складання пакета документів та строки розірвання шлюбу. Можливі три сценарії розлучення через суд в Україні:

  1. Подружжя не домовилося. Немає згоди щодо умов розлучення чи одна зі сторін зовсім не хоче формалізації розриву відносин. У цьому випадку до пакету документів увійде позовна заява.
  2. Подружжя домовилося, але вирішило розлучатися за позовною процедурою, щоб не морочитися зі складанням письмової угоди та посвідчення її у нотаріуса. Цей варіант аналогічний першому, але узгоджена позиція щодо розлучення напевно дозволить отримати судове рішення швидше, дешевше і без зайвих стресових ситуацій.
  3. Подружжя домовилося та оформило угоду на папері. У цьому випадку складають договір про подальше утримання та виховання дітей, що засвідчують у нотаріуса. Судді простіше ухвалити рішення, тому оформити розірвання шлюбу вдається швидше. З іншого боку, допомога юриста в укладанні договору та послуги нотаріуса – це додаткові витрати.

При розлученні через суд за згодою (3 варіант) можна звертатися до судового органу, що знаходиться за місцем реєстрації чоловіка чи дружини. Тривалість процедури – близько 4 місяців.

При розірванні шлюбу за позовною процедурою (варіанти 1 та 2) за загальним правилом звертаються до суду за місцем реєстрації відповідача. У випадках, коли позивач проживає з дітьми або серйозно хворий, він може подати позов до найближчого судового органу. Тривалість судового позову – близько 5 місяців. Якщо відповідач найняв адвоката, який навмисне затягує справу, до рішення про розлучення може пройти ще кілька місяців.

«Підпиши та Перешли» – швидкий результат у суді за віддаленою процедурою

Багато людей вважають, що час є найціннішим ресурсом, тому покупки, взаємодія з держорганами, навчання та інші процеси по можливості мають бути дистанційними. Такий підхід є особливо актуальним за наявності в країні карантинних обмежень. Сервіс «Підпиши та Перешли» пропонує пройти процедуру розлучення через суд повністю віддалено. Клієнт заповнює на сайті компанії онлайн-анкету, після чого одержує поштою пакет документів, розроблений з урахуванням нюансів конкретної ситуації. Йому залишається лише підписати папери та переслати їх до суду.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню