Общество

Вибираємо актуальні в цьому сезоні жіночі туфлі: якими вони повинні бути

В гардеробі кожної сучасної жінки повинно бути декілька пар гарного взуття. При виборі частіше жінки звертають увагу на туфлі. Правильно підібраний варіант допомагає створити гарний жіночий образ і особливий стиль. Для доповнення цього образу варто підібрати цікаві декоративні аксесуари. Різні варіанти можна купити, звернувшись у взуттєвий інтернет-магазин Attico.

Особливості вибору

Сучасна мода пропонує безліч варіантів, які можна підібрати, як для стильних ділових леді, так і для тих, хто полюбляє спортивний стиль.

Модні дизайнери пропонують сучасним жінкам під час вибору придивитись до таких поширених варіантів.

  1. Актуальними будуть туфлі на платформі закритого типу. Це не тільки гарно, але і надає додаткової можливості додати декілька сантиметрів у зрості для дівчат чи жінок низького зросту. Гармонічним буде таке взуття зі стразовими чи іншими подібними декоративними елементами.
  2. Найбільш популярними і практичними залишаються балетки – зручне взуття майже без підборів. Вони можуть бути як практичними без прикрас, так і ажурними. Також надається можливість вибрати подібне взуття, як зі шкіри, так і з замшу чи текстилю.
  3. Взуття в чоловічому стилі зазвичай обирають жінки, які люблять класичні моделі. Вони дозволяють відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації, виглядають стильно та лаконічно. В якості додаткових елементів може використовуватися прострочування матеріалу іншою ниткою або яскраве оригінальне шнурування.
  4. Туфлі з носком в формі квадрата. Вони ще деякий період будуть актуальними. Актуальність такої форми стосується не лише класичного взуття, але и деяких видів спортивного.
  5. Туфлі з занадто вузьким носком. Такі вироби навіть пропонують відомі бренди: Макс Мара, Версаче, Пако Рабенне та інші.
  6. В модній літній та весняній колекції запропоноване взуття з елементами плетіння або ж повністю виконане в такому стилі. В якості основного матеріалу для виробництва може використовуватися хлопкова саржа або шкіра. Багато подібних моделей запропонували такі бренди, як Фенді та Діор. Витонченим та елегантним буде взуття з додаванням декоративного елементу в вигляді тонких ремінців, які будуть виглядать не тільки гарно, але й спокусливо.
  7. Туфлі на каблуку міні-форми, яким стилісти дали назву «Кіттен Хілл». При виготовленні особливу увагу таким моделям віддають такі бренди, як Міу Міу та Прада.

Останнім часом все більше жінок віддають перевагу яскравому взуттю з цікавим декором. Такі елементи будуть актуальними для класичних моделей. Це може бути як просто взуття яскравого кольору, так і доповнення елементами металічної фурнітури.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
Bitcoin (BTC)
$43,591.00
-8.22%
Ethereum (ETH)
$3,028.22
-9.87%
Tether (USDT)
$1.01
0.95%
Cardano (ADA)
$2.08
-11.14%
Binance Coin (BNB)
$369.52
-9.34%
XRP (XRP)
$0.92
-13.81%
Solana (SOL)
$139.77
-12.68%
Polkadot (DOT)
$29.08
-13.72%
USD Coin (USDC)
$1.00
-0.10%
Dogecoin (DOGE)
$0.208799
-12.10%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню