Новости

Як правильно вирощувати томати з насіння: корисні рекомендації

Всі люди, що займаються вирощуванням овочевих культур, велику ділянку виділяють під томати. Це обумовлено їх широким поширенням в кулінарії. Без них неможливо зварити смачний борщ, зробити кетчуп або томатну пасту. У зимовий період багато хто любить солоні помідори.

Інтернет-магазин» Гуд Харвест » пропонує насіння томатів в широкому асортименті. Тут можна знайти навіть найрідкісніші сорти цього прекрасного овоча. ВИРОЩУВАННЯ помідор з насіння має безліч переваг:

  • ви можете вибрати насіння томатів виходячи з певних характеристик. Наприклад, для вирощування в умовах балкона або лоджії;
  • з опорою на якість овоча: м’ясистий, тонкокорий, великий, витягнутий і т. д.;
  • по кольору стиглого помідора. Часи, коли томати були тільки червоними, давно пішли в минуле. Зараз вони різного кольору, від жовтого і до червоно-чорного. Господині охоче закочують в банках асорті, яке взимку, на святковому столі виглядає дуже апетитно;
  • можна вибрати сорти для вирощування в теплицях, або, навпаки, у відкритому грунті, в залежності від умов городника.

Консультанти інтернет-магазину «Гуд Харвест» допоможуть зробити вам правильний вибір насіння, в залежності від подальшого призначення плодів. Слід зазначити, що для переробки на томатний сік і виготовлення томатної пасти або кетчупу, потрібні сорти абсолютно різних помідорів.

Як правильно вирощувати томати з насіння: що необхідно знати

При виборі насіння помідор, слід знати про їх деякі особливості, однією з яких є вегетаційний період, тобто, скільки часу потрібно від посадки до дозрівання томатів.

Умовно, помідори можна розділити на три категорії:

  • ранні, у яких вегетаційний період становить від 80 до 100 днів;
  • середні – від 110 до 120 днів;
  • пізні томати мають вегетаційний період більше 120 днів.

Купуючи насіння томатів в інтернет-магазині «Гуд Харвест», ви зможете забезпечити себе смачними помідорами протягом усього сезону і зробити багато консервації на зиму, щоб в холодні дні радувати себе смачними літніми стравами.

Звернувшись в цей чудовий магазин, ви можете бути впевнені в тому, що весь товар відрізняється високою якістю. На його прилавках ви знайдете не тільки традиційні червоні сорти помідор, але і бурі, чорні, фіолетові («Чорний принц», «шоколадна амазонка», «Мулатка», «індиго»), жовті і помаранчеві («Лукум», «Хурма», «Апельсин»), рожеві («Вельможа», «Роза Вітрів», «рожева перлина»).

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню