Бизнес

Які підйомники обрати та чому: корисні поради та вимоги до них

Стійкові та ножичні автомобільні підйомники встановлюються в кожному сучасному автосервісі. Вони не тільки підвищують комфорт ремонту, але й дозволяють виконувати роботу набагато якісніше. Щоб визначитись, який саме різновид підіймачів потрібен, важливо знати переваги та недоліки кожного, а також їх сферу використання.

Ножичні автомобільні підйомники: особливості та переваги

Ножичні підйомники відносяться до найбільш популярних типів обладнання на сучасних СТО. Такі механізми використовуються у таких автомайстернях, де потрібна підвищена вантажопідйомність — понад 20 тонн. Дані прилади укомплектовуються надійними та продуктивними гідравлічними приводами. Вони працюють від електричних мереж на 220 та 380 Вольт. Одна з головних особливостей ножичних моделей — відсутність бічних стійок.

Ножичні підйомники часто використовуються на ділянках кузовного ремонту, а також приймання легкових та вантажних автомобілів. Деякі різновиди даних приладів комплектуються додатковими елементами, які дають можливість їх використання для регулювання кутів встановлення коліс. Така операція має назву корекція розвал-сходження.

Варто виділити, що сучасні ножичні підйомники мають такі важливі переваги:

  1. Надійну та компактну конструкцію. У складеному вигляді такі механізми займають мінімум місця, що дає можливість їх розміщення навіть у невеликих автомайстернях.
  2. Легку експлуатацію. Для їх використання, механіку не обов’язково проходити спеціалізоване навчання.
  3. Здатність підіймання габаритних автомобілів та фіксування їх на значній висоті протягом тривалого періоду часу.
  4. Підвищену мобільність.

Стійкові автомобільні підйомники: принцип роботи та

Їх основу складають спеціальні стійки, які забезпечують підвищену стійкість механізмів. Дані прилади класифікуються на 2 основних види: двостійкові та чотирьохстійкові. Двостійкові моделі орієнтовані переважно на легкові автомобілі на невеликі джипи, тому їх вантажопідйомність знаходиться в межах 3-5 тонн. Завдяки універсальності таких механізмів, їх можна використовувати не тільки для ремонту, але й для діагностики транспортних засобів.

Чотирьохстійкові моделі стійкових підйомників призначені переважно для обслуговування вантажних автомобілів із великою вагою — більш як 8 тонн. Їх конструкцію формує підйомна платформа з апарелями, на яку заїжджає автомобіль.

Стійкові підйомники Launch: у чому їх переваги?

Ціна на стійкові підйомники від компанії LAUNCH стартує приблизно від 90 тисяч гривень та залежить від різних факторів: вантажопідйомності, кількості стійок, комплектації та наявності додаткових опцій. Майже усі моделі від Лаунч мають захист рухових механізмів: над стійками знаходяться спеціальні металеві кожухи, які гарантують додаткову безпеку механіка від рухових частин циліндрів. До головних переваг такого обладнання також відносять:

  1. Надійну конструкцію лап.
  2. Збільшені шківи.
  3. Надійні троси.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню