Общество

Який ніж краще підійде для походів у ліс: обираємо між фіксованим та складним

Сьогодні асортимент товарів для туризму дуже широкий і багато атрибутів з’явилися у продажу завдяки новим захопленням людей. Однак незмінним попутником, як і раніше, залишається складний ніж, який незамінний у будь-якому поході. Лісові угіддя відвідують мисливці, грибники, виживальники (survivalism), туристи та багато інших, тому й вимоги до збирання похідного рюкзака у всіх різні.

Похідні ножі зустрічаються абсолютно різних типів та видів і можуть бути складними або з фіксованим клинком. Для невеликої прогулянки, у похід або по гриби частіше потрібний стандартний складний ніж невеликих розмірів, а ось для полювання або виживальника в лісі більше підійде повнорозмірний фіксований клинок.

У чому відмінності складних ножів та з фіксованим клинком

Звичайна людина збираючи спорядження піклується і про вагу багажу, адже в лісі пішки ходити багато, а нести кожен хоче полегше. Звідси, багато хто воліє узяти звичайний складний ніж для походу, який легший, безпечніший та більш зручний у багатьох завданнях.

У той час, як у складного ножа максимальна кількість переваг, для силових призначень вони не рекомендовані. А це значить, що мисливцеві або сурвівалісту краще підібрати фіксований клинок у чохлі на паску. Такий тип ножів більш практичний та надійний для специфічних робіт та нестандартних рішень.

Вибираючи той чи інший екземпляр, варто звернути увагу не лише на його характеристики, а й поцікавитися простотою догляду за виробом. При будь-яких походах у ліс складний ніж або фіксована модель матимуть ті чи інші забруднення. Для складного ножа важливим моментом виявиться чищення не тільки руків’я та різальної частини, а й відповідне обслуговування механізму закриття та відкриття ножа. Для фіксованих моделей спеціальних розпоряджень немає, але іноді чохол теж підлягає очищенню.

Інші особливості фіксованих та складних ножів

Матеріали з яких виготовлені вироби відіграють дуже важливу роль. Леза можуть бути виготовлені із надміцної сталі, але при цьому їх заточування буде дуже складним. Або є сплави не такі міцні, але підтримка їхньої гостроти буде досить легкою. За таких умов вибору кожен покупець обирає найбільш відповідну модель під свої завдання.

Форму леза та руків’я, так само як і матеріал різальної частини підбирають індивідуально. При покупці першого ножа для походів у ліс краще максимально точно визначити всі необхідні параметри для вдалої покупки.

Який ніж краще купти, не тільки для лісу але й для міста

Сучасні складні ножі мають достатню надійність, і здатні виконувати більшість завдань, які покладаються на ніж. І можна сказати що купити складаний ніж: https://armsarea.com/ , буде оптимальним рішенням як для міста, так і для інших локацій. За посиланням вище можна переглянути каталог і купити якісні складні ножі від виробника. Складний ніж в лісі або в походах, може доповнювати, основний ніж з фіксованим лезом, а коли ви не займаєтесь походами в ліс, складний ніж буде надійним помічником у місті.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню