Инвестирование

Якими мають бути канцтовари для вашої компанії: особливості їх вибору

Слово «канцтовари» у деяких різновидах (ручка, лінійка, олівець, гумка) відоме з дитячих років. Стаючи дорослими, ми продовжуємо використовувати асортимент, але вже у ширшому форматі.

Що важливо при виборі канцтоварів

Якщо ви – компанія «з ім’ям», то приділяєте увагу не лише важливим аспектам діяльності, а й окремим моментам. До канцелярських товарів висуваються такі вимоги:

  • надійність. Важливо, щоб ручка чи маркер писали, степлер міг швидко та якісно скріплювати папір;
  • привабливість. Помічено, що добре оформлена візуальна складова викликає бажання користуватись предметом;
  • тривала експлуатація. Кожен предмет повинен відслужити належний йому термін, а чи не «підвести» заздалегідь;
  • бренд. Компанії зі значним прибутком можуть приділяти увагу марці товарів для офісу, віддаючи перевагу звучності, популярності. Маленькі фірми та початківці у сфері бізнесу націлені на більш дешевий асортимент.

Ціна варіюється від обсягу замовлення. Великий опт у поштучному перерахунку коштує дешевше. Тим, хто виконує регулярні замовлення, пропонується додаткова знижка.

Цікаві факти про канцтовари

Багато винаходів було створено з метою спростити або уніфікувати процес.

  1. Олівець чи ручка – що краще? З позиції яскравості написання – ручка, а з метою тривалості використання – олівець (його вистачає, щоб накреслити лінію у 56 кілометрів, а ручки – всього у 3 км).
  2. У Стародавньому Єгипті мірою довжини вважався лікоть. Але це було усереднене значення, адже руки у всіх різної довжини. Лінійка допомогла дійти єдиної міри виміру.
  3. Олівцеві лінії та малюнки витирали хлібним м’якушем. Доводилося довго возити шматочком по аркушу, поки видалялося зображення. Випадкове використання шматка гуми показало більшу ефективність стирання і допомогло удосконалити цей матеріал, перетворивши його на гумку.

Елементи офісної стилістики

Є компанії, які готові розповісти про себе на кожному кроці. Вони замовляють ручки, тижневики, папки, кишенькові календарики, пакети з логотипом та назвою фірми. Клієнту залишають на згадку брендовану річ, формуючи аспект впізнаваності компанії.

В інтернет-магазині «Палей» представлені канцтовари на будь-який смак та фінансові можливості. Ми регулярно відстежуємо новинки, щоб ви могли їх відразу замовити. З кожним плануємо довгострокові ділові відносини, тож спочатку створюємо зручний формат співробітництва.

Продумана цінова політика допоможе вам купити канцтовари за нижчою вартістю, ніж у конкурентів. Обслуговуємо покупців по Україні.

Поделиться:

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Name Price24H (%)
YAM v2 (YAMV2)
$4.70
-1.41%
PolkaBridge (PBR)
$0.439876
-7.02%
Dev Protocol (DEV)
$1.76
-16.14%
B-cube.ai (BCUBE)
$0.183336
-4.61%
Shard Coin (SHARD)
$0.216756
-21.17%
Finance Vote (FVT)
$0.007875
-2.41%
Value DeFi (VALUE)
$0.55
4.96%
B20 (B20)
$0.450792
5.62%
Sekuritance (SKRT)
$0.005915
-5.19%
Bitball (BTB)
$0.001977
0.37%
Свежие статьи
Не пропустите
Меню