Общество

Якою має бути ідеальна помада для губ: корисні поради щодо її вибору

Губна помада – це, мабуть, найпопулярніша декоративна косметика, якою користуються майже всі жінки від учениць середньої школи до жінок похилого віку. Грамотно використовуючи помаду, можна підкреслити форму губ, виділити їх переваги, візуально збільшити обсяг, якщо вони тонкі. При виборі помади потрібно не тільки правильно підібрати відтінок, але й вибрати продукцію перевіреного виробника, наприклад Pupa. Косметика Pupa відрізняється чудовою якістю за порівняно невисокої вартості.

Види помад

Вибираючи помаду, слід розібратися, яких видів вона буває і чим різні типи помад відрізняються один від одного.
За консистенцією виділяють такі види губних помад:

  1. Стандартна помада в тюбику з стрижнем, що викручується, — це класичний варіант. Саме таку косметику зазвичай репрезентують, почувши словосполучення «губна помада». Така помада дуже зручна в експлуатації. Стрижень викручується безпосередньо перед використанням, а потім засувається назад у тюбик. Помада даного типу витрачається дуже економно, її зручно носити із собою у сумочці, щоб освіжати макіяж у міру необхідності.
  2. Помада-олівець, по суті, відрізняється від класичного виконання лише незвичайною формою. Тюбик такої помади більш тонкий і довгий, ніж зазвичай, виконаний у вигляді олівця. Незвичайний зовнішній вигляд такої помади спричинив її високу популярність серед молоді.
  3. Суха помада найчастіше використовується професійними візажистами. За консистенцією вона схожа на тіні для повік: така ж суха і розсипчаста. Для нанесення сухої помади необхідно використовувати спеціальний аплікатор. Така помада лягає на губи рівним шаром та тримається дуже довгий час.
  4. Рідкі помади дуже популярний варіант. Вони випускаються у тюбиках різних форматів. Помада з еластичного тюбика з аплікатором розподіляється поверхнею губ при натисканні на тюбик. Помада з твердого тюбика наноситься на губи за допомогою пензля, вбудованого в кришку. Така помада не створює відчуття тяжкості, добре зволожує губи.
  5. Кремоподібні помади по консистенції схожі на крем. Така косметика вважається найкращим вибором для жінок, які зіткнулися з проблемою пересихання губ та появи тріщин. Помада-крем глибоко зволожує та живить шкіру губ. А ще вона дуже гарно блищить і переливається.
  6. Помада-фломастер – порівняно новий різновид губної помади, виконаний у вигляді фломастеру. Вона швидко вбирається та практично не відчутна на шкірі.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню