Общество

Корисні поради щодо вибору слайсера: яким вимогам він повинен відповідати

Робота кафе, ресторанів часто вимагає тонкої нарізки продуктів. Таку їжу у вакуумній упаковці купують звичайні споживачі в продуктових магазинах. Щоб отримати якісні результати у великих кількостях, для поділу застосовують спеціальне обладнання. Для будь-якого типу виробництва, де використовується нарізка можна замовити слайсер на https://eto-za.com.ua/slaysery/.

Поняття та характеристики

Назва апарату в російській еквіваленті звучить як ломтерезка. Саме цим займається пристрій-розділяє великі шматки м’яса, хліба, сиру, фруктів, овочів не невеликі і тонкі шматочки. Це дозволяє сервірувати страви в кафе і ресторанах, створювати порції для продажу продуктів невеликими партіями в магазинах, готувати дегустацію продуктів в ході рекламної кампанії.

Ручний спосіб нарізки в даних ситуаціях буде виснажливим, довгим за часом і не дозволить домогтися необхідної якості, особливо якщо потрібно нарізка особливо тонких скибочок. Краще скористатися професійними апаратами, які здатні обробляти великі обсяги за короткий час з постійною точністю.

При виборі важливо врахувати основні характеристики апаратів:

  1. Якої товщини скибочки вони можуть нарізати. Тут важливо звернути увагу на мінімальний показник.
  2. Діаметр ножа для різання і матеріал його виготовлення. Перший параметр визначає можливості поділу великих шматків, другий — якість різу і довговічність роботи.
  3. Можливості самозаточкі ножів і які способи для цього застосовуються.
  4. Потужність приладу визначає його продуктивність.

Додатковими показниками будуть системи захисту від розбризкування рідин, безпеки роботи, можливості швидкої переналагодження під тип продукту і його форму. У Мукачівській компанії «Євромаркет» на сайті інтернет-магазину представлені будь-які види обладнання, починаючи від найпростіших і дешевих, які можна купити вдома, до складних, потужних, придатних для великих точок громадського харчування або фасувального виробництва.

Процес відбору

Придбати слайсери на сайті просто. Досить зайти в розділ, запустить пошук за вартістю, назвою виробника, і отримати список необхідного обладнання. Кожен товар має фотографії та відео, де можна подивитися зовнішній вигляд пристроїв, ознайомитися з їх роботою. Детальні технічні характеристики і точний опис дадуть повну картину.

Для жителів Мукачева можливий самовивіз, в усі залишилися населені пункти України проводиться доставка Новою Поштою і Делівері за розцінками перевізника.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню