Недвижимость

Куди звернутися, якщо ви хочете замовити щебінь в Львові

Українська промисловість досить добре розвинена. Багато хто воліє взаємодіяти з європейськими фірмами, але і Україна може розкласти багато цікавих варіантів. Особливо в сфері будівництва: в ній звертатися до зарубіжних компаній невигідно.

Опис

«ВЕСТТРЕЙД» — фірма, яка продає і доставляє сипучі будівельні матеріали. Це основа всього будівництва, без них не зробиш бетон, не облаштуєш фундамент, не прокладеш дорогу, не прикрасиш доріжки. Від якості сипучого матеріалу залежить міцність і довговічність всієї конструкції. При цьому звертатися до іноземних постачальників невигідно, адже Логістика ускладнюється багаторазово, і вантаж виявиться занадто дорогим. Потрібен якісний вітчизняний постачальник, і якщо подивитися більше про ТОВ «ВЕСТТРЕЙД» на https://wt-group.com.ua/, кожен будівельник зрозуміє: більше шукати не потрібно.

Перевага

«ВЕСТТРЕЙД» пропонує тільки якісні будматеріали. Вони відповідають державним стандартам, прийнятим будівельним нормам. Їх використання допускається на будь-яких будівельних об’єктах, в приватному господарстві. Досить широкий асортимент дозволяє задовольнити потреби будь-якого будівельника.

Замислюватися про доставку не доведеться, адже у «ВЕСТТРЕЙД» власна логістична служба. Свій парк вантажних автомобілів. Навіть власні залізничні вагони! Компанія забезпечує швидку і якісну доставку залізницями і автомобільними дорогами в будь-яку точку України. І ціна за доставку цілком прийнятна. Втім, доступні ціни-частина політики «ВЕСТТРЕЙД», і самі Будматеріали теж коштують небагато. Особливо якщо поглянути на їх якість.

Товари та послуги

Шукаєте щебінь Львів? «ВЕСТТРЕЙД» продає щебінь всіх фракцій, а також відповідну будівельним нормам суміш. Сировина якісне, розмір зерен строго відповідає заявленому.

  1. Гранітний і базальтовий відсів — побічний продукт виробництва, тому коштує дешево. А застосовується широко: для ландшафтного дизайну, виготовлення бетону, дренажу.
  2. Пісок різних видів. Вимоги до будівельного піску дуже високі, і матеріал «ВЕСТТРЕЙД» їм повністю відповідає. Є пісок різних типів: кар’єрний звичайний, сіяний і митий, річковий, кварцовий. Доступні різні фракції. Застосування не обмежена.
  3. Доставка залізницею. Дешевий і швидкий спосіб доставки — якщо залізничні колії поруч, звичайно.
  4. Доставка вантажівками та самоскидами. Всі напрямки, відмінна якість.
  5. Навантаження і розвантаження, експедиторські послуги. Якщо ви віддасте перевагу забрати вантаж на власному транспорті від залізниці,» ВЕСТТРЕЙД » — кращий вибір.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню