Новости

Що являють собою елітні мобільні номери Лайф селл і для чого вони потрібні

Спроможність, високий соціальний статус хочеться підкреслити розкішною атрибутикою.

Компанія VipStatus спеціалізується на елітних девайсах – годинниках, смартфонах (включаючи кастом корпусу цінними матеріалами)… У тому числі можна замовити номер Лайфсел, Водафон або Київстар говорить сам за себе.

Кому знадобиться?

Красивий і запам’ятовується номер-корисне придбання для корпорацій, ділових людей на серйозних посадах. Навіть така деталь працює на репутацію, натякає на великі можливості і амбіції. Вона привертає увагу і друкується в пам’яті. Тому здатна зробити вас більш представницькими, підвищити довіру і впізнаваність серед клієнтів, партнерів. Досвід показує, що частота звернень і продажів у тих, хто використовує престижні і легкі для запам’ятовування номера, вище, ніж у власників візиток з хаотичним набором цифр. Однак і для використання в приватному, сімейному колі це може бути вдалим рішенням, особливо якщо є маленькі діти. Вони точно вивчать телефон батьків і зможуть зв’язатися в нештатної ситуації, а це запорука безпеки і збереження нервів.

Детальніше про номери Лайфселл

Lifecell входить до трійки провідних стільникових операторів України, тому «зловити» щасливий номер не так просто. У магазині VipStatus представлені різні цінові категорії преміальних номерів-починаючи від майже 6000 грн і закінчуючи кількома сотнями тисяч.

Закон Міллера говорить, що потужність короткочасної пам’яті людини охоплює в середньому 7 елементів. Український телефонний номер виходить за цей ліміт. Якщо елементи повторюються або групуються за очевидними принципами, то запам’ятовування спрощується. Це працює як мнемонічна хитрість. Наприклад, в VipStatus можна вибрати номер, частини якого відображають одна іншу дзеркально. Або в якому зашифрована автоматично зчитувана мозком арифметика. Також можна об’єднати кілька номерів впізнаваним шматочком.

Залежно від комбінації цифр номери, доступні до покупки, поділяються на категорії різної «коштовності».

  1. Срібний. Включають 4 повторювані цифри в різних поєднаннях.
  2. Золотий. Повторювані комбінації, кількість збігів по цифрам-4+.
  3. Платиновий. Починаються з четвірки співпадаючих цифр, закінчуються трійкою.
  4. Діамантовий. 6-8 повторень однієї цифри.

Процес покупки

Сім-карту доставлять по всій Україні Новою Поштою, за її межі – кур’єрськими службами (якщо пункт призначення не в СНД, то використовується DHL). Можна забрати в Миколаєві самостійно. Розплатитися можна через PayPal і ряд сервісів міжнародних переказів, перевести оплату безпосередньо з карти або розрахуватися готівкою при отриманні (ця опція можлива тільки подекуди в межах України і РФ, а також залежить від товару, уточнюйте).

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню