Инвестирование

Як встановити анод для бойлеру: покрокова інструкція та правила роботи

Ви вирішили встановити систему водонагрівання? Тоді варто продумати її до дрібниць.

Потрібно замовити запчастини на https://mastershop.com.ua/zapchasti-dlia-boilerov/, в тому числі і анод, що грає важливу роль. Роздивимося його головні особливості більш детально.

Для чого потрібен анод?

Це важливий елемент системи водонагрівання, який використовується для захисту бойлера від корозії. У більшості типів обладнання, особливо в електричних моделях, анод алюмінієвий або магнієвий. Його головна задача полягає в тому, щоб попередити корозію внутрішньої поверхні бака, яка нерідко виникає через електромеханічні процеси.

Коли вода вступає в контакт з металевими стінками бойлера, виникають електрохімічні реакції. Вони призводять до появи іржави на поверхнях. Анод, який є «жервтою» таких реакцій, окислюється замість металевих елементів обладнання. Він захищає бак від руйнування та значно подовжує термін його служби.

Процес встановлення анода

Монтувати аноди потрібно у відповідності до деяких правил. Серед тих етапів, що грають важливу роль:

  1. Підготовка. Перед тим, як розпочинати роботи, потрібно вимкнути електричне живлення бойлера, перекрити подачу води. Завдяки цьому виконувати завдання вдасться в безпечних умовах.
  2. Злив води. Відкрийте кран гарячої води у системі, щоб зменшити рівень тиску. Потім злийте воду з бойлера, використовуючи спеціальний кран у нижній частині обладнання.
  3. Зняття кришки. Зніміть кришку бойлера, якщо вона є, щоб отримати доступ до анода. Зазвичай він знаходиться у верхній частині бака.
  4. Видалення старого анода. Використовуючи ключ або гайковий ключ, обережно відкрутіть стару деталь. Якщо вона сильно окислилася, то доведеться прикласти чимало зусиль.
  5. Встановлення нового анода. Вставте новий елемент у відповідний отвір та закрутіть його до упору. Переконайтеся в тому, що він дійсно щільно прилягає до стінки бака.
  6. Збірка бойлера. Після встановлення анода закрийте кришку бойлера, якщо вона є. Перевірте всі з’єднання на наявність протікань.
  7. Запуск системи. Відкрийте подачу води та заповніть бойлер. Після цього потрібно включити електричне живлення.

Рекомендується перевіряти стан анода кожні 1-2 роки. На сайті МастерШоп можна знайти чимало анодів для різноманітних моделей водонагрівачів за приємними цінами. Не забувайте своєчасно замінювати елемент, щоб бойлер гарно впорався зі своїм головним призначенням!

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню