Общество

Якої шкоди завдає організму паління вейпа або електронної сигарети

З виникненням електронних сигарет, вейпів і Pod-систем з’явилося багато молоді, яка страждає захворюваннями верхніх і нижніх дихальних шляхів. Найпоширенішими є гострий бронхіт і пневмонія.

Разом з модними гаджетами прийшли нові хвороби, такі як плавання, що виникає тільки при курінні електронних сигарет, вейпів або pod-систем. Тому, перш, ніж купити під систему на https://uestore.com.ua/pod-sistemy/, добре подумайте, чи варто модне захоплення вашого здоров’я.

Розглянемо, якої шкоди завдає організму куріння електронних девайсів:

  • виникнення залежності, яка сильніше в рази, ніж від звичайних сигарет. Це обумовлено комфортом куріння: пар від вейпа не володіє неприємним запахом і не залишає смердючих недопалків;
  • різноманітність смаків, які обожнюють парильники. Насправді, вибір смаку дорівнює вибору механізму пошкодження легенів, оскільки всі вони діють на дихальні шляхи абсолютно по-різному.

Поговоримо трохи про плавання. Даний вид захворювання має масу неприємних симптомів, таких як: задишка і болі за грудиною, кашель, що супроводжується кровохарканням. На цьому тлі виникає схуднення, можлива лихоманка. Деякі пацієнти страждають від болю в животі, що супроводжується діареєю та блювотою.
30% відсотків, хворих на цю недугу, відчувають потребу в проведенні інтубації або використання апарату ШВЛ.

Сучасне куріння: чи є екологічний спосіб куріння

Багато курців прекрасно усвідомлюють шкоду від куріння і його негативний вплив на організм, але зі шкідливою звичкою розлучатися не бажають. Ведеться багато суперечок на тему «безпечного куріння» або куріння без диму.

Так, такі способи існують, але здоров’я страждає від них набагато сильніше, ніж від класичних сигарет. Куріння без диму буває декількох видів:

  • жувальний тютюн;
  • нюхальний (снафф);
  • снюс. Це різновид тютюну, що вкладається між губою і яснами «курця» на тривалий період часу.

При таких видах вживання тютюну дим не виділяється, але шкода для здоров’я існує досить високий. Наприклад, люди, які люблять і вживають снюс, частіше за інших страждають на рак підшлункової залози.

Перераховані способи куріння можна назвати екологічними, але корисними для здоров’я вони, на жаль, не є. Будь-яке надходження нікотину в організм є шкідливим для здоров’я і здатне викликати важкі захворювання внутрішніх органів.

Вам может понравиться:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Капча загружается...

Свежие статьи
Не пропустите
Меню